Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Dark bitti genel itabariyle iyi diziydi tavsiye ederim bir kaç tane önemli sayılır mı emin değilim eksik notlar vardı yada ben iyi takip edemedim işlenmeyen mevzular hala kalmış gibiydi. Genel olarak hikaye sonuca bağlanıyor ama içindeki ayrıntılarında boşluklar kalmış gibi tabi belki ben olayları tam oturtamadım kafamda.
Genel puanım: 8.0
The leftovers bir daha izliyordum dediğin şey aklıma takıldı. Dediğin gibi değişik bir geçiş oluyor. Şöyle ki

2. sezona yeni karakterlerin hikayesi ile başlıyorlar . Biraz sıkıcı bir bölüm. Bizim karakterlere çok az yer veriyorlar. Ondan sonra flashback ile nasıl geldiklerini gösteriyorlar. Görece olarak sıkıcı bir bölüm ama kilit yerde bitiyor.Tam gelecek bölüm ne olacak derken Laurie’nin hikayesi giriyor. Orada tat kaçırmıştır dediğin gibi. Ama haftalık izlemiyoruz sonuçta o da var.

Laurie bölümü de atladığım tek bölüm oldu .

The leftovers bir daha izliyordum dediğin şey aklıma takıldı. Dediğin gibi değişik bir geçiş oluyor. Şöyle ki

2. sezona yeni karakterlerin hikayesi ile başlıyorlar . Biraz sıkıcı bir bölüm. Bizim karakterlere çok az yer veriyorlar. Ondan sonra flashback ile nasıl geldiklerini gösteriyorlar. Görece olarak sıkıcı bir bölüm ama kilit yerde bitiyor.Tam gelecek bölüm ne olacak derken Laurie’nin hikayesi giriyor. Orada tat kaçırmıştır dediğin gibi. Ama haftalık izlemiyoruz sonuçta o da var.

Laurie bölümü de atladığım tek bölüm oldu .
Yok dizi iyiydi ama bir iki tane daha öyle oldu ama diziyi beğendim oradaki tek beğenmediğim nokta geçişler o bölüm değil..

Love,Death & Robots ikinci sezonuna başlıyıcam kısa 10 dk bölümlerden oluşuyor büyük ihtimal yarına bitiririm.Kısa kafa dağıtmak isteyen arkadaşlara önerilir.

Castlevania çok güzel olmuş beee. İzlemeye kıyamıyorum.

4. sezon 4. bölümdeyim. Alucard'ın yardıma giderkenki gidişi ve kostümü Symphony of the Night'ı hissettirdi çok hoşuma gitti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık