Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Anladığım kadarıyla tek karakter merkezli bölümlerden bahsediyorsun . Benim en çok hoşuma giden şeylerden biriydi . Az puan vermişsin :(
Benimde hoşuma gitti ama yeri o zaman değildi bazılarının mesela lauren hikayesi ilk sezonda olmalıydı ama ikinci sezonun başında yada ortasında başlıyor buda durumu bağlaması gerekirken açıklık oluşturuyor.

Son düzenleme:
Castlevania 4.sezon 9.bölüm çok iyiydi ama sonu sanki biraz abartı kaçmış gibi geldi bana ama yine de güzel sezondu.

Bu aralar uzun soluklu diziler izleyemediğim için mini dizilere sarmaya başladım.
2 farklı dizi önereyim

1. ''The Night Of''
New York'ta yaşanan, karmaşık bir hikayeye sahip hayali bir cinayet davasının derinlemesine araştırıldığı sekiz bölümden oluşacak bir mini dizidir. Bir kızı öldürmekle suçlanan Nasir Khan (Riz Ahmed) isimli Pakistanlı bir vatandaşın soruşturma ve dava süreci işlenecektir.

Dizi bir sonraki bölümü merak ettiriyor. Açıkçası avukat rolünü oynayan adamı çok beğendim. Başrolden daha fazla kendine çekti beni.

2. ''The Night Manager''
John le Carré'nin aynı adlı kitabından uyarlanan mini dizi, lüks bir otelde çalışmaya başlayan Jonathan Pine isimli bir İngiliz askerini odağına alıyor. Otelde Jonathan'ın yolu Sophie adında Arap asıllı bir Fransız ile kesişir ve kız ona karaborsa silah tüccarı Richard Onslow Roper hakkında bazı bilgiler verir.

Bu diziye sırf Hugh Laurie oynuyor diye başladım. Ancak bizim Loki reyiz kendi rolüne çok yakışmış. Loki'yi oynarken bu kadar karizmatik olduğunu anlayamamıştım.
Bu dizininde en iyi tarafı gereksiz uzatmaması. Çıtır izleyip unutmalık hoş bir dizi.

Dark bitti genel itabariyle iyi diziydi tavsiye ederim bir kaç tane önemli sayılır mı emin değilim eksik notlar vardı yada ben iyi takip edemedim işlenmeyen mevzular hala kalmış gibiydi. Genel olarak hikaye sonuca bağlanıyor ama içindeki ayrıntılarında boşluklar kalmış gibi tabi belki ben olayları tam oturtamadım kafamda.
Genel puanım: 8.0

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık