Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Poi izledim yine paranoyaklaştırdı beni :/ Spoilerlık birşey yok anlattıklarımda sonuçta genelde yaptıkları şey ama yine de alayım bari.
Bi casus yazılım/kod bulup la acaba bu ne işe yarıyor ki diye bilgisayarda çalıştırıyorlar. Adamımız endişeleniyor tabi la ya bu kod bi ağa bağlanıp yerimizi ispiklerse diye. Hanım kızımız da merak etme ciciş kablosuz şeysini komple kapadım. Hatta prize* değil yedek güç kaynağına bağladım.

Ne kadar da akılcı bir yaklaşım değil mi :T Bazen böyle dizilerde, filmlerde direk laptopuna flash diski takıp kırmaya çalışan ve laptopu munder eden, yakalanan salatalar yerine zaten kafeslenmiş bir vahşiyi uzaktan iğneyle falan zaptetmek gibi.

Bu kısmı izlediğimde aklıma 3-4 sene önce intelin çıkardığı wifi entegreli işlemciler geldi :/ İşlemci içine bişeyler entegre etmek çok matah bişey değil ama o zamanlar tehlikeli şeyler diye düşünmüştüm. Şimdi herkesin elinde sürekli bağlı bi yerlere bağlı akıllı telefonlar var :D

True detective harbiden çok iyiymiş. İlk sezon şimdi bitti. İki oyuncu en fazla bu kadar iyi oynayıp birbirlerine uyum sağlayabilirlerdi bu hikayede.
Herşeyiyle iyiydi durgun bir seyri olmasına rağmen diyaloglar akıyor gidiyor.
İkinci sezon benim nazarımda ilk sezonun yarısı güzellikteydi. Çok çabuk sıkıldım 2.sezonda.

Poi'nin daha dün yeni bölümünü gördüm bugün bi tane daha yayınlamışlar. Hızlı geliyor diye sevinsem mi çabuk bitiyor diye üzülsem mi : ((((
Öyle mi yapmışlar? Ben de diyorum ne ara 2 bölüm birikti de izlemedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık