Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Vikingklere yeni başladım. Aslında önceden bir kaç bölüm izlemiştim de birden aklıma esiverdi. Cidden denildiği kadar güzelmiş. Bugün hep bir Vikinglerden gidiyorum ben hayırlısı. :D

True detective harbiden çok iyiymiş. İlk sezon şimdi bitti. İki oyuncu en fazla bu kadar iyi oynayıp birbirlerine uyum sağlayabilirlerdi bu hikayede.
Herşeyiyle iyiydi durgun bir seyri olmasına rağmen diyaloglar akıyor gidiyor.

True detective harbiden çok iyiymiş. İlk sezon şimdi bitti. İki oyuncu en fazla bu kadar iyi oynayıp birbirlerine uyum sağlayabilirlerdi bu hikayede.
Tavsiyem ikinci sezonu ilk sezon gibi düşünme :bilmem:

Roronoa Zoro

The Flash dizisi gördüğüm en iyi çizgiroman uyarlaması. Benim için tek sıkıntısı hard core Wally West hayranı olmam. Grant Gustin çok güzel iş çıkartıyor, bence çok daha iyi bir Wally West olurdu ama Barry Allen da yürür.
Gelmiş geçmiş en iyi dram dizisi benim açımdan. 5 kere falan izledim herhalde baştan sonra.

Poi'nin daha dün yeni bölümünü gördüm bugün bi tane daha yayınlamışlar. Hızlı geliyor diye sevinsem mi çabuk bitiyor diye üzülsem mi : ((((

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık