Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Reis kirli oynuyor, dinsizin hakkından imansız gelir hesabı :D
Hem karakter anlamında hem de oyuncu anlamında çok başarılı. Adamın mimikleri vs efsane. Tam nefret edecem pis pis sırıtıyor, tekrar sevdiriyor. :D

Popcorn sahnesi için;
Yani geçen bölüm en son kel abla kaçıp bir yerlere gidiyordu. Homelander'da şaşırdığına göre ya Gustavo abinin işi yada solo takılıyor bu kel kız. Ama onun işidir diye düşünüyorum ben.

The boys 2x7 son sahne efsaneydi. Bu sezon son 2 bölüm hariç biraz yavandı, sağlam bir sezon finali istiyoruz.

Kafa patlatanın o akıl hastanesindeki kız olduğunu sanmıyorum. Çünkü FBI yöneticisi olan kadının da kafası patlamıştı aynı şekilde.

Kafa patlatanın o akıl hastanesindeki kız olduğunu sanmıyorum. Çünkü FBI yöneticisi olan kadının da kafası patlamıştı aynı şekilde.
Kafa patlatan Billy mi ? Senin çizgi romanda hepsinin güçleri var demenden dolayı mı aldım o hissiyatı bilmiyorum ama o gibi geldi.

Amazon Prime’a üye olmakla birlikte dizilerini iyice bi kurcalamaya başladım.

The Boys dizisinde Amazon ve Sony muazzam iş çıkarmış. Sony’nin karanlığı ve Amazon’un renkliliği anca bu kadar uyabilirdi.

İyi haber The Boys’un Spin-Off dizisinin yapımcılarından biri yine Rosenberg olacak çünkü adamın Sony ile genel bir anlaşması bulunuyor.

Amazon Prime’a üye olmakla birlikte dizilerini iyice bi kurcalamaya başladım.

The Boys dizisinde Amazon ve Sony muazzam iş çıkarmış. Sony’nin karanlığı ve Amazon’un renkliliği anca bu kadar uyabilirdi.

İyi haber The Boys’un Spin-Off dizisinin yapımcılarından biri yine Rosenberg olacak çünkü adamın Sony ile genel bir anlaşması bulunuyor.
Reis bu konuda bile Sony övüyorsun ya helal olsun sana :D

Umarım şu kafa patlatma olayının suyunu çıkarmazlar. Hadi birincisinde tam heyecanlı yerinde gerçekleştiği için baya şaşırdık. İkincisinde yine kabul.
Üçüncü kez yine dönüm noktası olan bir yerinde gerçekleşirse kabak tadı verir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık