Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Şuana kadar efsane gidiyor dizi. Dizi de en çok sevdiğim kısım herkesin bir karanlık tarafı var. Kimi tutacağını bilmiyorsun izlerken. Homelander klasik psikopat zaten. Adam öyle bir oynuyor ki ben izlerken korkuyorum, her an bir şey yapabilir diye. Onun karşısında Billy Butcher abimiz var. Oyunculuk falan efsane zaten ona söz yok. Onun karakter de ayrı sıkıntılı. Hughie boi için "iki uçu boyslu değnek" zaten durum. Çocuğu çıldırttılar iyiden iyiye. Önünde durmadan bir şeyler parçalanıyor. Tüm karakterler efsane!

Son olarak ise balina sahnesine niye bu kadar çok güldüm acaba. :d

The boys’ta ki hastanede ki iki kadın kimdi anımsayamıyorum geçen sezondan, hatırlayan var mi?

Birde oyunculuk olarak dizinin yıldızı açık ara Homelander:sapkali:

Boys 2.sezon 1.bölümü izledim. Diyaloglar biraz yavan ve basmakalıp geldi, bir an 2.sınıf kahraman dizisi izliyor hissine bile kapıldım ara ara. Diyaloglar laf sokma ve racon kesmeden ileri gitmeyince sıkılıyorum. GoT'u da bu yüzden bırakmıştım.

Rome izliyorum. Caesar geri planda orası tamam ama sanki tarihtekine göre daha pasif birisi olarak yansıtmışlar.
Marcus Antonius'un biyografisi üzerinden çektikleri için böyle oldu. Bende sitem ettim bu konuya.Pompeius ile Caesar çok ön planda olması gerekiyor aslında. Hatta tam anlamıyla bu 2'sinin ekseninde ilerlemesi gerekiyor ama nedense 3. önemli karakter üzerinden çektiklerini bende anlayamadım.

Son düzenleme:

Kara mizah türü, zekice yazılmış diyaloglar olan, dram/komedi karışımı ve aynı zamanda aşırı derecede ağır ilerleyen dizi sevenler mutlaka izlesin. Uzun zamandır bir yapımda bu kadar çok gülmemiş ve aynı zamanda üzülmemiştim.

Dizinin konusu ise; Amerikalı bir bürokrat İran'ın nükleer çalışmalarına engel olmak için seçimlerde nükleer çalışma yapmayacağının garantisini veren İranlı bir yönetici ile anlaşır, anlaşma gereği yöneticiye el altından para verecektir. Parayı verebilmesinin tek yolu da transferi Lüksemburg üzerinden yapmaktır. Bu yüzden aynı zamanda bir casus olan oğlunu Lüksemburg'da faaliyet gösteren endüstriyel boru hattı işi yapan bir firmaya endüstri mühendisi olarak sokar. Lüksemburg'a gittikten sonra işler olabildiğince ters gider. Bir de asıl elemanın hiç anlamadığı bir işte tutunmaya çalışması var. Baş karakter, şirketteki arkadaşları, Lüksemburg polisi vs. neredeyse bütün karakterleri ince düşünülmüş. Ayrıca dizi Lüksemburg'un küçüklüğü ile de dalga geçiyor. Ekranda manzaranın altında Lüksemburg yazarken, görüntüde Prag, Viyana, Paris gibi başka şehirler görünüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık