Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Fargo severlere soruyorum. Dizinin sezonlarını en iyiden en kötüye doğru sıralar mısınız?
Reis izle geç işte kaliteli yapım. Burada alsan alsan iki üç kişiden yorum alırsın hepsi 3. Sezona en kötü sezon der ama halbuki senin en beğeneceğim sezon o'dur. Bu dediğin sorunun yanıtlarına redditten bakmıştım baya değişkenlik gösteriyor. Ben 3 ü izlemedim. Ama ilk sezonda ki lester ve seri katilin oyunculukları mükkemeldi onlar cok farklı bi hava katıyorlardı. 2. Sezonda bu iki karakter kadar izlemeyi sevdiğim bi karakter yoktu ama olay örgüsü ilkine göre çok daha çetrefilli ve akıcıydı. Daha fazla karakter vardı ve eski dönem olması da zevk veriyordu.
Rotten tomatoes a göre;
97-100-93 oy almış sezonlar sırasıyla. Genel puan 96
Metacritic'e göre;
85-96-89 oy almış sezonlar sırasıyla. Genel puan 90
Imdb'ye göre de 8.9 zaten. Fazla tartışacak birşey yok :D

Reis izle geç işte kaliteli yapım. Burada alsan alsan iki üç kişiden yorum alırsın hepsi 3. Sezona en kötü sezon der ama halbuki senin en beğeneceğim sezon o'dur. Bu dediğin sorunun yanıtlarına redditten bakmıştım baya değişkenlik gösteriyor. Ben 3 ü izlemedim. Ama ilk sezonda ki lester ve seri katilin oyunculukları mükkemeldi onlar cok farklı bi hava katıyorlardı. 2. Sezonda bu iki karakter kadar izlemeyi sevdiğim bi karakter yoktu ama olay örgüsü ilkine göre çok daha çetrefilli ve akıcıydı. Daha fazla karakter vardı ve eski dönem olması da zevk veriyordu.
Rotten tomatoes a göre;
97-100-93 oy almış sezonlar sırasıyla. Genel puan 96
Metacritic'e göre;
85-96-89 oy almış sezonlar sırasıyla. Genel puan 90
Imdb'ye göre de 8.9 zaten. Fazla tartışacak birşey yok :D
20 bölüm için bu kadar kasmana gerek yok. Başlarsın, 2-3 bölüm sarmazsa bırakırsın. Zaten tek sezonluk hikayeler. Ben üç sezonu da birbirinden ayırmam.
Halbuki sadece sıralama sormuştum. xd

Biz ne diyoruz sen ne diyorsun hala yahu yok sıralama falan.
Efendim size sıralama soruyorsam sıralamayı söylersiniz yoksa alıntılamazsın bu kadar basit. Demek ki ben sezonlar iyi değilse izlemeyecekmişim de ondan soruyormuşum değil mi ama?

İstediğim şuydu lan şuydu: 1>2>3 ya da 2>1>3 vb.

Fikir sormak için açılmış bir konu değil mi bu? Sen sevmezsin başkası sever diyeceksek 401 sayfa millet ne konuşmuş burada? :S

Efendim size sıralama soruyorsam sıralamayı söylersiniz yoksa alıntılamazsın bu kadar basit. Demek ki ben sezonlar iyi değilse izlemeyecekmişim de ondan soruyormuşum değil mi ama?

İstediğim şuydu lan şuydu: 1>2>3 ya da 2>1>3 vb.

Fikir sormak için açılmış bir konu değil mi bu? Sen sevmezsin başkası sever diyeceksek 401 sayfa millet ne konuşmuş burada? :S
Özellikle 3. Sezonu cok beğendiğini söyleyen Smoker bile 3 sezonu da birbirinden ayırmam diyor. Burada senin için en faydalı yorumları yazıyoruz illa sıralama istiyorsan reddite bak dediğim gibi insanlar yüzlerce yorum yapmış.
X sezon illa Y sezondan daha iyi olacak ya da daha kötü olacak diye birşey Yok ısrarla hangisi daha iyi demen çocukça. Neyse ne yaparsan yap :sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık