Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

4. sezon güzel başladı. 3. sezon biraz hareketli biraz durağan geçmişti. 1 ve 2. sezonda güzeldi. İzle derim başla bence.

Black Sails mükemmeldir. One Piece'i falan bırakın gerçek korsan serisini izleyin!
black sailse başla forumda biri önermişti 3 günde dizide güncele geldim :)
Black Sails'i izliyorum izlemez olur muyum. Hatta geçenlerde Teach geldi keşke OP'da da böyle deniz savaşları olsaydı diye yazmıştım :D
Torrente koydum Vikings'i indirsin izlerim. Fotoğraflardan falan etkilendim olaylar baya gelişmiş

Black Sails pilotu izledim ama bana sıkıcı gelmişti. Birkaç bölüm sonra beğenirmiyim olaylar içine çeker mi yoksa pilotu beğenmediysem izleyemeyeceğim bir dizimidir? Daha önceden Got'ta öyle olmuştu mesela bana.

Black Sails pilotu izledim ama bana sıkıcı gelmişti. Birkaç bölüm sonra beğenirmiyim olaylar içine çeker mi yoksa pilotu beğenmediysem izleyemeyeceğim bir dizimidir? Daha önceden Got'ta öyle olmuştu mesela bana.
İleride sarar dizi. Yapımı,oyunculuğu,müzikleri iyi. Pilotu ben de beğenmemiştim ama sonradan bağımlısı oldum. İzle derim.

Supernatural sezon finalinde Amara'yı alıcaklar dizi finalinde de Lucifer'ı alıcaklar gibi geliyor bana

Roronoa Zoro

Bence en güzel dizi the mentalist ilk bölümden itibaren hiç sıkmıyor, bu forumdaki dizilerin çoğunun ilk bölümleri sıkıcıydı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık