Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

#Preacher 2x7
Yine tatmin etmedi bu bölüm beni. Beyaz giyen adamların ne olduğunu öğrenmiş olduk en azından. Birde Starr'ın seçmelerdeki final sahnesine kahkaha attım.

David Fincher'ın yapımcı olması + 2-3 bölümü yönetecek olmasından dolayı beklentilerim yüksekti. Boşa çıkmayacak gibi gözüküyor.

Preacher'ı beğendim ben eğlenceli bölümdü.
Tulip'in travmaları falan hoşuma gitti, ben pek umursamamıştım o Tulip SoK sahnesini ( teknik açıdan çok kötü sahneydi çünkü tutup havaya kaldırması falan dandikti ) ama düşününce Tulip için gerçekten çok korkunç olsa gerek son anda kurtuldu hayatı. İnsan isyan eder biz pamuk ipliğinde mi geçiricez bu hayatı diye. Hak verdim. O beyazlı dayının origini de iyiydi, o kızcağızı tehtid etmesine biraz güldüm :D Yalnız lideri öldürünce nasıl lider bu oldu orası saçma olmuş Vikings mi bura :( İsa'yı çok gizli makineli silahlarla falan korunan bir yerde tutuyoruz falan dediler o ne ayaktı la acaba.

Mindhunter da çok iyi olacak bence bu arada. Tam Fincher'ın anladığı tattan bir şey olacak. 2 ay kalmış bir şey değil. 15'inde de Defenders geliyor mis.

Preacher'ı beğendim ben eğlenceli bölümdü.
Tulip'in travmaları falan hoşuma gitti, ben pek umursamamıştım o Tulip SoK sahnesini ( teknik açıdan çok kötü sahneydi çünkü tutup havaya kaldırması falan dandikti ) ama düşününce Tulip için gerçekten çok korkunç olsa gerek son anda kurtuldu hayatı. İnsan isyan eder biz pamuk ipliğinde mi geçiricez bu hayatı diye. Hak verdim. O beyazlı dayının origini de iyiydi, o kızcağızı tehtid etmesine biraz güldüm :D Yalnız lideri öldürünce nasıl lider bu oldu orası saçma olmuş Vikings mi bura :( İsa'yı çok gizli makineli silahlarla falan korunan bir yerde tutuyoruz falan dediler o ne ayaktı la acaba.

Mindhunter da çok iyi olacak bence bu arada. Tam Fincher'ın anladığı tattan bir şey olacak. 2 ay kalmış bir şey değil. 15'inde de Defenders geliyor mis.
İsa'nın evladı demediler miydi?

Olabilir o kısımlarda alt yazı kayboldu nedense, İngilizcem yetmemiş demek :(
edit: @NiTian ErXing
Bir daha baktım baya İsa demişler.

Son düzenleme:
Kardeş Payı - İşler Güçler gibi dizilerin Arkasında olan Selçuk Aydemir'in Yeni Dizisi Ailecek Şaşkınız = 2 Mart 2018 de Televizyonlarda. Başroller tabi ki Ahmet Kral ve Murat Cemcir...

Çok iyi haber beee.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık