Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Bu saint of killers ın çizgi romanı nereden okunur ? Baya merak ettim karakteri.Ayrıca ölmeyen meleği bile öldüren silahı yapan kim lucifer falan mı ?
Preacher'da geçiyor sanırım sadece karakter. Preacher okuman lazım karakteri bilmen için. Silahlara gelirsek ölüm meleğinin kılıcından dövülmüş yazıyor internette. 1 sene oldu okuyalı, ayrıntıları unuttum maalesef.

https://www.youtube.com/channel/UCMB8EzN-u5FJ5hPzQNyGH5A

American Gods hakkında tüm soruları gideren bir arkadaş tavsiye ederim. Anlatımı olsun, bilgisi olsun,diksiyonu olsun abone olup destekte olun. Youtube'da iyi yerlere gelir bu arkadaş :D

1. bölüm incelemesinden başlayın her bölüm spoilersiz neyin ne anlama geldiğini anlatıyor.
Bu gerçekten mükemmel oldu benim için ya diziye ilgi duyup izlemeye başladım ama mitoloji hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmadığım için anlayamadığım çok nokta olacağını ve olduğunu hissediyordum sağa sola bakınırken denk geldim gerçekten iyi paylaşım :D :good:

Bu gerçekten mükemmel oldu benim için ya diziye ilgi duyup izlemeye başladım ama mitoloji hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmadığım için anlayamadığım çok nokta olacağını ve olduğunu hissediyordum sağa sola bakınırken denk geldim gerçekten iyi paylaşım :D :good:
Forumlar bu tarz işler için var. İzlediğin her bölüm sonrası, o bölümün incelemesini izle ileriye dair bilgi vermiyor sadece o bölüme dair bilgiler vermekte. O şekilde daha güzel gelebilir seri. Ben sezon bittikten sonra keşfetmiştim. :artiz:

Forumlar bu tarz işler için var. İzlediğin her bölüm sonrası, o bölümün incelemesini izle ileriye dair bilgi vermiyor sadece o bölüme dair bilgiler vermekte. O şekilde daha güzel gelebilir seri. Ben sezon bittikten sonra keşfetmiştim. :artiz:
Bende 5. bölümdeyken farkına vardım ama üst üste izlediğim için hemen ilk 5 bölümün incelemesini izledim gerçekten çok çok daha fazla keyif almaktayım :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık