Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Chuck'ı bitirdim daha önceki sayfalarda yazıldığı kadar kötü olduğunu düşünmüyorum. Evet son iki sezonda özellikle son sezonda saçma sapan olaylar oluyor ama kendini merakla izletmeyi başarıyor.(bence) Chuck'ı beğendiysen şunu da beğenirsin diyebileceğiniz bir dizi var mı ve Son of Anarchy'i tavsiye eder misiniz?

Chuck'ı bitirdim daha önceki sayfalarda yazıldığı kadar kötü olduğunu düşünmüyorum. Evet son iki sezonda özellikle son sezonda saçma sapan olaylar oluyor ama kendini merakla izletmeyi başarıyor.(bence) Chuck'ı beğendiysen şunu da beğenirsin diyebileceğiniz bir dizi var mı ve Son of Anarchy'i tavsiye eder misiniz?
Sons of anarchy güzel sağlam ama bir süre sonra kendini tekrar ediyor.İzleyebilirsin.

Chuck'ı ben de çok severdim, sonlara doğru çok bozmuş da olsa. Fazla abartılıyor kötülük konusunda.

Ash vs Evil Dead'e başladım dün. 4. bölümü de izledim.
Güzel ya farklı bir yapım olmuş. Konusu güzel komik ve ciddiyetsiz bir biçimde işleniyor.

Xena ablamızı da görünce daha da ısındım.

Her yerde Shannara günlüklerini övüp duruyorlar da baya sıradan, çakma, dandik bir konusu ve çok amatörce bir işlenişi var. Yeni ergeni fantazya dizisi olacak başımıza. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık