Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Unknown

Ha ha şuan çok mutluyum. Yemek yerken ne izlicem diye düşünürken Sherlock aklıma geldi. :fool::alkis:

@Bavs
Tavsiyeye uy ve izleme. Bakma neler olduğunu öğrenmek bile isteme çünkü 3 sezon boyunca sevdiğin karakterlerden soğuduğunu hatırlıyorum. Gerek yok yani izlemene.
Diziyi batırıyorlar son iki sezonda. Son sezon özellikle hayalkırıklığı yaratacak türde. Daha önce de buradan bir arkadaşa @Visums son iki sezonunu izlememesini tavsiye etmiştim. O da senin gibi merak edip sonuna kadar izledi. İstersen onun da yorumunu alabilirsin.
Ben diziyi beğendim 2. Sezon 15 e kadar geldim. Ikinizde Lost izlemişsinizdir sanırım Lost kadar kötüleşiyor mu? Yoksa daha felaket mi?

Unknown

Ben diziyi beğendim 2. Sezon 15 e kadar geldim. Ikinizde Lost izlemişsinizdir sanırım Lost kadar kötüleşiyor mu? Yoksa daha felaket mi?
Ben izlemedim ama "Lost çok bozdu." geyiğini bildiğimden cevaplayayım. Bozmuyor, yıkıyor parçalıyor. Bak tam hatırlamıyorum beynim artık nasıl sildiyse Grand'ın uyarsına uymadığım için çok pişman olduğumu biliyorum. Ve seriden soğudumu hatırlıyorum.

Ben izlemedim ama "Lost çok bozdu." geyiğini bildiğimden cevaplayayım. Bozmuyor, yıkıyor parçalıyor. Bak tam hatırlamıyorum beynim artık nasıl sildiyse Grand'ın uyarsına uymadığım için çok pişman olduğumu biliyorum. Ve seriden soğudumu hatırlıyorum.
Izleme diyerek daha çok teşvik ediyorsun yalnız :D Bakalım çok sıkarsa izlemem zaten başladığım şeyi bitirme gibi bi takıntım yok. Tavsiye için sağol.

Bırakın izlesin be :D Belki sever belki de bu ona nerede durması gerektiğini öğretir. Kendi tecrübe etsin.

Lost'un son sezonlarında feci derecede kalite düşüşü yaşadığına ben de katılıyorum ama saçmalamış olsalarda Lost'ta en azından hikayeyi tamamlamaya dair bir uğraşının olduğunun farkındaydık. Chuck'un son iki sezonunda ise tamamlanmış bir hikayeyi mevcut halinde bırakıp, yarattıkları eseri gurur duyulacak özgün bir yapım olarak popüler kültür dünyasının bir mihenk taşı olarak mazide bırakmak yerine, serinin ilk sezonlarında yarattığı prestijini kullanarak belli bir miktar daha gelir etmeye çalışan bir avuç zavallı insanın umutsuz çırpınışlarından başka hiçbir şey yok. Son sezon ise tamamiyle bir hayalkırıklığı.

Son düzenleme:

Unknown

Sherlock'un özel bölümünü izledim. Ne kadar özlediğimi anlatamam. 2 li arasında ki atışmalar, göndermeler, iğnelemeler vs. gerçekten de özlemişim. 2017 biraz geç değil mi? :(

Watson'ın atarı da sinirlenişi de gerçekten de komik oluyor.

Sherlock'un özel bölümünü izledim. Ne kadar özlediğimi anlatamam. 2 li arasında ki atışmalar, göndermeler, iğnelemeler vs. gerçekten de özlemişim. 2017 biraz geç değil mi? :(

Watson'ın atarı da sinirlenişi de gerçekten de komik oluyor.
Aslında kalite sabit olacaksa varsın geç çıksın bence :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık