Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
vay be hmym da bitti:D
sonuç olarak final birçok kişiyi memnun etmedi fakat bence iyiydi.
olayları iyi toparlamışlar ama keske annenin ölümü üzerinde biraz daha dursalardı ne biliyim bi cenaze falan olsaydı biraz ağlatsaydı yani bizi..Tek eksiklik buydu

vay be hmym da bitti:D
sonuç olarak final birçok kişiyi memnun etmedi fakat bence iyiydi.
olayları iyi toparlamışlar ama keske annenin ölümü üzerinde biraz daha dursalardı ne biliyim bi cenaze falan olsaydı biraz ağlatsaydı yani bizi..Tek eksiklik buydu
Ağlatmaması bence çok iyiydi komedi dizisi abi bu sonuçta. Friends duygusal final yaptı da ne oldu? 1 kere izledim son bölümünü seriyi bir kaç defa izlemiş olsamda finali izlemiyorum açıkçası.

90 lı bir insan evladı vede 97 den beri one piece takip eden birisi olarak vedalara bir türlü alışamadım ( Lufyy'nin en sevdiğim özelliği :D ) . Bu yüzden de final bölümlerini izlemek çok zor geliyor abi ya .

himym 'e daha iyi bir son yapılabilirdi çoğu kişide memnun değilmiş ben dahil .

Roronoa Zoro

90 lı bir insan evladı vede 97 den beri one piece takip eden birisi olarak vedalara bir türlü alışamadım ( Lufyy'nin en sevdiğim özelliği :D ) . Bu yüzden de final bölümlerini izlemek çok zor geliyor abi ya .

himym 'e daha iyi bir son yapılabilirdi çoğu kişide memnun değilmiş ben dahil .
Japonca manga mı okumaya başladın 7 yaşında?

Hannibal 5. bölüm
Çok iyiydi. ablamızı da iyi işlemiş hani, görünce bir garip oldum ama ben demiştim bu kadar merak iyi değil diye:D
Bizimki son anda ölümden döndü, akıllanır diyeceğim de imkansız :/
Çok iyi gidiyor umarım böyle devam eder. İzlemeyen herkese önerilir, izleyin :cool:
Severdim ben Asyalıyı, yazık oldu :(
Bölüm sonuda Hannibal-Bloom aynı yatakta galiba.
Öyle bir şey olursa "Bloom, die b*tch."
All Hail Will!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık