Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana sorarsanız Lost ve fringe daha güzel bitti HIMYM dan. Her ne kadar fringe de mantık hataları olduğu söylense de, izleyicinin bitmesini istediği sonla bitirmeleri lazım her diziyi. Bence anneyi izleyicinin gözünde Ted'in mutlak aşkı ve kaderi olarak o kadar abarttıktan sonra sebebini açıklamadıkları bir hastalıktan öldürüp tekrar Ted'i Robin'le bir araya getirmeleri çok acınası. Sanki beşik kertmeleri gibi o ne öyle ! Aslında son birkaç bölümde sinyallerini vermişler geriye dönüp bakarsak ( tedin o madalyon için girmediği sıkıntı olmaması falan, 40 yaşına geldiklerinde ve yanlız olurlarsa evlenmeleri falan). Bir de Ted le annenin 7 sene nişanlı kalması bence abartı olmuş.

Son not: bana sorarsanız Tedin birlikte olması gereken kişi Robinden daha güzel ve Ted'le aynı kafada olan Tracy McConnell ( anne) dir. ( tabi güzellik göreceli olduğu için farklı fikirler olacaktır hepsine saygılıyım sadece senaristlere biraz öfkeliyim)
Hacı bilim kurgu konusunda hiç bir şey bilmem. Ne bileyim zaman yolculuğudur, kuantum fiziğidir (ne anlama geldiğini bile bilmem bunu :D) ama ben bile hatayı görüyorum fringe'de ki. Mentalist'e de red john kesmedi. Ayrıca anne geçici robin kalıcı değildi. Anne hakiki aşk'tır dizideki. Ted'in gerçek aşkı ve kadın olarak vücut bulmuş halidir (karakter bakımından :)). Robin teselli hediyesi gibi düşün. Ted zaten altın madalyayı almış birde katılım kupası olarak robin'i vermişler işte yanında :D.

Dexter'da
Oduncu mu ne olmuş galiba izlemedim henüz

Demek istediğim hiç bir zaman istediğimiz sonlara ulaşamayız.
Tracy ise 7 yıllık nişanlılık süresi olayı ise şu anda atıyorum bunu ama galiba önceki sevgilisi 6-7 yıl içinde ölmüştü o yüzden bunu garantilemek istemiş olabilirler

@Ferit
Ne bileyim la gelmiş konuşuyorsun final ile ilgili burda bende izlediğini varsaydım :D.

@Ryuzaki
İzlemediğim için bir yorum yapamam BB'nin finaline.

himym finali yerine rickroll koysalar daha az trollemiş olurlardı bence.

[YOUTUBE]oHg5SJYRHA0[/YOUTUBE]

3. sezonu bitirdim ben de dün işte. Açıkçası HIMYM'dan daha çok sevdim ilk izlediğim zamanlarından bile.
İlk sezon ve o saçlar erkeklerin ve kadınların beni soğutmuştu diziden açıkçası zar zor ilk sezonu izledim saçlar gittiği zaman diziye tam anlamıyla ısındım ve sevdim. Zaten bir çok kişi Friends'i daha fazla sever HIMYM'dan ama benim için HIMYM'ın yeri ayrı olduğu için sanırım objektif olamıyorum konu bu dizi olduğu zaman.

@Sengoku:
Eyvah sen ne kaçırmışsın bee yapma gözünü seveyim abi breaking bad'i senin gibi bir üstad nasıl izlemez.:(
Dexter'ı da henüz izlemedim yeni yeni izliyorum. Dizi konusunda hepsini bitirmek istemiyorum çünkü bazı dizilerin yerlerine yenileri gelmiyor. BB'yi yaza saklıyacağım büyük ihtimalle veya izleyecek bir şey bulamadığım zamanlara...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık