Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Leverage, Person of Interest veya Monk üçünden birine başlayasım var hangisini tavsiye edersiniz?
Çok zor seçim. POI baya sağlamdır özellikle ilk sezondan sonra çok sağlam ilerler. Leverage komedi öğelerini de çok güzel yedirmiş ve gerçek bi "mastermind" dizisidir. Her sezon kendilerini yenileyen ve en beklenmedik anlarda çocuğu koyan bi dizidir. Monk içinde sürekli bi keder barındıran güzel bi komedidir. İnsanın ağzında buruk bi tat bırakır. Zekası en az Nathan Ford, Sherlock Holmes, Patrick Jane ayarındadır ama var olan sorunlarından ötürü hiç tam potansiyelini gösteremez. Önceliği POI'ya ver sonra Leverage atıp en sonda Monk'la bitirirsin. POI 4. sezonda en kısası bu. Leverage yanlış hatırlamıyosam 5. sezonda final yaptı. Monk'sa 9 sezon gitti. Azdan başla çoğa doğru yardır derim.

Çok zor seçim. POI baya sağlamdır özellikle ilk sezondan sonra çok sağlam ilerler. Leverage komedi öğelerini de çok güzel yedirmiş ve gerçek bi "mastermind" dizisidir. Her sezon kendilerini yenileyen ve en beklenmedik anlarda çocuğu koyan bi dizidir. Monk içinde sürekli bi keder barındıran güzel bi komedidir. İnsanın ağzında buruk bi tat bırakır. Zekası en az Nathan Ford, Sherlock Holmes, Patrick Jane ayarındadır ama var olan sorunlarından ötürü hiç tam potansiyelini gösteremez. Önceliği POI'ya ver sonra Leverage atıp en sonda Monk'la bitirirsin. POI 4. sezonda en kısası bu. Leverage yanlış hatırlamıyosam 5. sezonda final yaptı. Monk'sa 9 sezon gitti. Azdan başla çoğa doğru yardır derim.
Beth Riesgraf hasretine vuslat olsun, başla hemen Leverage'e bekleme :D
İkinizin de önerisini birleştirip bitmiş olan Leverage'den başlayayım bari devam ediyor sanıyordum onu da. Sonra POI izlerim. Ama yabancıdiziizle de ne kadar kalitesizmiş bu ya X files daha kaliteli görüntü olarak :D

Supernatural telif hakkı dolayısıyla yayınlanmıyor sanırım artık dizi sitelerinde benim gibi yeni bölüm bekleyip de göremeyenlere 1-2 haftadır duyuru olsun. Yeniden dizi indirme dönemine başlayacağım ben galiba :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık