Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Joker'in geçmişini o kadar emin yazmışsın ki şaştım kaldım. Alternatif bir evrende geçiyor bu yazdıkların, Joker'ın geçmişi hiç mi hiç bilinmemekte. En iyi ihtimali varsayıp Killing Joke'u baz alırsak eskiden bir komedyen olduğudur. Yoksa Red Hood falan hikaye.
Aydın, Crisis on Infinite Earths ile başlayıp Flashpoint ile biten New Earth te yani ana avrende Joker, joker olmadan önce Red Hood idi. Hatta Jason Todd ölümden döndükten sonra batman'i cezalandırmak, acı çektirmek için onun önceki karakterini aldı. Gerçi haftada bir kimlik değiştiren biri ama kullandığı temel kimlik halen daha red hood.

Unknown

Gotham
Vov vov vov vov vo bu Gotham beni her geçen bölüm daha da heyecanlandırıp, şaşırtıyor. Gerçektende Heath Ledger a yakın bir performans sergiledi bizim küçük Jerome.. Şuan bu adam gerçek Joker çıksa filminde oynasa şikayetim olmaz. Gerçektende beğendim.

Düzeltme: Yakın olmasada gayet başarılıydı.

House nasıldır? Arkadaslar öve öve bitiremedi :/ Çokta duymuştum bahsini. Yazın başlasam mi diye düşünüyorum

Unknown

House nasıldır? Arkadaslar öve öve bitiremedi :/ Çokta duymuştum bahsini. Yazın başlasam mi diye düşünüyorum
Valla ben 2-3 haftada 5. sezona geldim. Önerdiğim arkadaşda 2. haftada 4. sezona geldi. Sherlock vari bir karakterden hoşlanıyorsan izleyebilirsin bayada seversin.

Abi, hayatımın dizisi. Ben böyle bir karakter görmedim. IMDB'de en çok izlenen ve en yüksek puana sahip dizi bölümlerinde 4.sezon finali 1.sırada, finalden bir önceki bölüm 2.sıradadır.

Hugh Laurie 1 - 2 - 3 ve 4. sezonlarda en iyi erkek oyuncu ödülünü aldı.

MUHTEŞEM!

Ayrıntı istersen verebilirim. Çünkü MUHTEŞEM!

Soruyu degistiriyim o zaman :D
Prison break mi House mi ilk hangisi sizce
Herkese göre değişir. Prison Break'de her bölüm sonrası "noluyoruz abi ya!" oluyorsun. Ezel izlediysen onun üst modu gibi düşün. Her bölüm "shocked!". House ise güzel güzel keyifli keyifli izleyebileceğin MUHTEŞEM bir dizi. Prison Break'de şöyle bir durum var en iyi sezon son sezonu diyen de çok. İlk sezon diyen de. İkisini de izle abi. Sıraya koyma sabah birini akşam birini.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık