Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unknown

Supernatural 10. Sezon 1. Bölüm
Bölüm kısaca şöyle özetlenebilir.Efsane bir giriş sayılmaz ama efsane bir sezon çok güzel bir giriş oldu.İzlerken pek heyecanlanacak birşey olmadı ama yinede Supernaturali izlemek ve Dean&Crowley ikilisini görmek eğlenceli olucak gibi..Merak ettiğim şey Dean bölüm sonu kardeş dertleşmesini artık Crowley ile mi yapıcak Jerk/Bitch atışmasını yapmaya başlamış bile :ehe:

Supernatural 10x1
İyi girmişler 10 sezonun en iyi girişiymiş :D Sarışın adam villianmı anlamadım neyse, castiele kalıcı öz bulsalar iyi olur :D

Unknown

Gotham 1. Bölüm

Bölüm çıktığı gün indirdim ama seriye olan düşük inancım yüzünden yeni izleyeme fırsatım oldu.Açıkcası sezonun en iyi dizlerinden biri olucak buna eminim.Bu kadar iyi olmasını beklemiyordum.

Walking Dead izleyen var mı ?
Varsa bana 4. Sezonda Hapisaneden ayrıldıkları bölümü vere bilir mi ? :D
[ 4. Sezon 2. sezon gibi çok uzadı diye izlemedim düzgün bir yerden 5. sezona geçmek gerek :D ]

Unknown

Walking Dead izleyen var mı ?
Varsa bana 4. Sezonda Hapisaneden ayrıldıkları bölümü vere bilir mi ? :D
[ 4. Sezon 2. sezon gibi çok uzadı diye izlemedim düzgün bir yerden 5. sezona geçmek gerek :D ]
Hazır onu söyleyen kişi domuzun öldüğü ve hapishanede salgının başladığı bölümü söyleyebilir mi :(

Flash.
Görüyorum ki yıllarca Naruto'nun günahını almışız. Kage bunshin efsane bir teknikmiş baksana adam ses hızında koşan birini 3-5 klon çıkarıp tokatladı.

Popcorn Time diye bir program çıkmış. Netflixin ücretsiz olanı gibi birşey sanırım. Netflixi kullanmadığım için bilemicem ama. Baya iyi duruyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık