Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unknown

Hannibal 2. Sezon Finali
E adam herkezi deşti ya la :( Sanırım bölümün özeti buydu :D Ama Will in son bakışları Biz daha ölmedik kıvanıdaydı..

Abigail olayında ise hiç şaşırmadım açıkcası ölmediğini anlamıştım ayrıca 2 kere boğazı kesili kızın desen oldu boynu full :(

House Of Cards izliyorum, politikayı ve içindeki insanları itici bir şekilde anlatmışlar. 2. sezonda bir bölümde o kadar abartmışlar ki midem bulandı.

House M.D'den sonra dizi izlemedim pekte sarmadı açıkçası ama varsa bu ayarda bir dizi izleyebilirim sanırım.
Sadece House dizisini mi izledin? Eğer sadece bu diziyse öncelik olarak Prison Break izle, dizi izleme keyfine ulaş. Sonrasında o kalitede dizi bulamasan da başka diziler izlemeye devam edersin.

House M.D'den sonra dizi izlemedim pekte sarmadı açıkçası ama varsa bu ayarda bir dizi izleyebilirim sanırım.
Prison Break, Breaking Bad bu iki dizide ilgini çekebilir ve gerçekente çok çok kaliteliler.Benim gözümde gelmiş geçmiş en iyi dizilerdendir.Birde True Detective var 2. sezonu başlamadı daha oda çok iyi bakabilirsin

Breaking Bad'in ilk 3 sezonunu izledim yazın parça parça, hiçte söylendiği kadar harika bir dizi olduğunu düşünmüyorum. 3.sezondan sonra açan dizi de duymadım. Supernatural demeyin ilk 2 sezonu filler zaten 3.sezondan başlıyor millet.

Breaking Bad'in ilk 3 sezonunu izledim yazın parça parça, hiçte söylendiği kadar harika bir dizi olduğunu düşünmüyorum. 3.sezondan sonra açan dizi de duymadım. Supernatural demeyin ilk 2 sezonu filler zaten 3.sezondan başlıyor millet.
Diziyi izlemedim ama 3 sezon izledin sarmadıysa daha zorlama hacı sırf sonradan güzelleşiyor diye boşu boşuna 3-4 sezon izlemem ben şahsen

Diziyi izlemedim ama 3 sezon izledin sarmadıysa daha zorlama hacı sırf sonradan güzelleşiyor diye boşu boşuna 3-4 sezon izlemem ben şahsen
Ne bileyim kardeşim böyle olacağını :) Bu kadar övüyor hatta tapıyorsa millet dedim vardır bir numarası, ilk sezon bitti dedim ikinci sezonda efsanevi döneme giriyor, İkinci sezonu izledim gene bir numara yok dedim üçüncü sezon herhalde alıp başını gidecek, Üçüncü sezonu da zorla bitirdim ve bitirmemle beraber bundan sonra Memati abiyi bile getirseler izlemem dedim. Bildiğin abartı dizi 3'ten sonra açacak dizi de açmasın yani, Supernatural'de 5.sezonu çıkar elde birşey kalmaz.

Ne bileyim kardeşim böyle olacağını :) Bu kadar övüyor hatta tapıyorsa millet dedim vardır bir numarası, ilk sezon bitti dedim ikinci sezonda efsanevi döneme giriyor, İkinci sezonu izledim gene bir numara yok dedim üçüncü sezon herhalde alıp başını gidecek, Üçüncü sezonu da zorla bitirdim ve bitirmemle beraber bundan sonra Memati abiyi bile getirseler izlemem dedim. Bildiğin abartı dizi 3'ten sonra açacak dizi de açmasın yani, Supernatural'de 5.sezonu çıkar elde birşey kalmaz.
3. sezondan sonrada düzelmiyor. Ben bitirdim seriyi, finali çok kötüydü bence. Bahsedildiği kadar muhteşem gelmedi bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık