Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Digimon Adventure Tri

Çocukken hiç unutmam,çocuğun biri beni bir güzel kökmuştú.Bende eve gittim kös kös başladım ağlamaya nasıl ağlıyorum bir bilseniz.Sonra anneciğim,o çocuğa kızıp tasolarımı geri almıştı.

Özledim o gúnleri ....

Toei Şirketi niye batmıyor ki :( Başka bir firma yapsa ilk 2 seri birçok insan tarafından tekrar izlenirdi. Benim daha bu seriyi izleme hevesim bile yok. :(

4 bölümün tamamını bugün bitirebildim. Diyeceğim ilk şey taichi hala gerizekalı, yamato da hala karizma. Bir kaç saniye de olsa mızıka çalması güzel bir sahneydi. Onun dışında konu namına pek bir şey yoktu bu bölümde, zaten bölümün adı birleşmeydi normaldi konunun böyle olması. Aksiyon sahneleri de tatmin etti beni, artık önümüzdeki filmlere bakacağız. :good:

4 bölümün tamamını bugün bitirebildim. Diyeceğim ilk şey taichi hala gerizekalı, yamato da hala karizma. Bir kaç saniye de olsa mızıka çalması güzel bir sahneydi. Onun dışında konu namına pek bir şey yoktu bu bölümde, zaten bölümün adı birleşmeydi normaldi konunun böyle olması. Aksiyon sahneleri de tatmin etti beni, artık önümüzdeki filmlere bakacağız. :good:
Taichi'nin gözlüğü unutmuşsun. Ben aha gözlük yok derken bir bölüm sonra hemen ortaya çıkardılar. Liderlik gözlükten geliyor.:D

Liderlikten ondan gelmiyor. :D Bunda cesaret madalyonu vardı haliyle en öne atılan başı çeken o oluyor.
Bir yazı vardı madalyonlarla ilgili onu da paylaşayım lafı açılmışken.
http://digidestineds.blogspot.com.tr/
Çok sağlam inceleme yapmış eleman. Bu sezon değişebilir bazı şeyler. Matt bir adım öne geçti gibi.
Bleach'e ne zaman yorum yazacaksın, seni bekleyen bir kitle var.:)

Taichi'nin gözlüğü unutmuşsun. Ben aha gözlük yok derken bir bölüm sonra hemen ortaya çıkardılar. Liderlik gözlükten geliyor.:D
Gözlük önemli tabi, bi dof kadar olmasa da. Neyse Joe bile daha iyi lider olurdu bu taichi gereksizinden. ikinci sezondaki eleman da taichi'nin devam filmiydi zaten. İlk sezonda yamato(matt de olur), ikinci sezonda da ken ana karakter olacak karizmalara sahiplerdi ama haklarını yediler dış mihraklar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık