Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Digimon Adventure Tri

Kapachni

İzlemedim daha ama Matt başgan hala o Taichi kopeğinin ben liderim triplerine sesini çıkarmıyorsa baştan kapatalım. Nerden bulduğu belli olmayan bir şnorkel takıyor diye neden bu dallamayı lider yaparlar anlamadım zaten. Zaten bu Matt ile Soranın seviyeli birlikteliğini kıskanıyordu taa en başından beri liseli haliyle de hiç çekilmez.

Unutmadan cCc garurumon cCc Matt reyizin askerleriyiz..
Ha ha bu yorum digimonun özeti :) Oyununda bile Taichi yi kayırıyorlar :D

Dağ gibi üst üste dizerdik :D Seçilmiş çocuk tasoları dağa değerliydi, Pokemon tasosunda da öyleydi aslında ash,misty falan :D
Takur tukur kenarlarıyla uğraşırdık, dağ gibi dizip düşme dağılma derdi olmadan taşırdık.
Bu kaktüs digimonlu kız en değerliydi bizim mahallede :D
Bir günde 50'ye yakın taso kaybetmişti kardeşim. Sonradan baya tartıştığımızı hatırladım şimdi :D
Ben tüm sokağı köker sonra geri dağıtırdım :D
Shelldon mu ne o, kuş ve mamut. On tane vardı herhalde onlardan. Hep onlar çıkıyordu.
Biz de en çok devimon oluyordu.

Takur tukur kenarlarıyla uğraşırdık, dağ gibi dizip düşme dağılma derdi olmadan taşırdık.

Kız Mimi kaktus de Togemon.Tasolar duruyordu.Attim.

Kardeşime de geri vermişti ama ben yine kızmıştım oyundayken. Zaten kardeşim de baya ağlamaklıydı oyunda yenilince :D

Biz 9 kişilik bir ekiptik. Sınıfta 10 erkek vardı, 1 çocuğu hiç sevmezdik. Sıfır tasolarımız vardı, eskimesin diye onları saklardık. Köy yeri olunca istesekte her çeşit tasomuz yoktu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık