Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Deprem Bilgilendirme ve Yardımlaşma Ağı

@Lalo Selam. Yeni bir gelişme var bölgenizden. İskenderun Deniz Er Eğitim Alayı hizmet vermeye başlamış, 4000'e yakın yatak kapasitesi ile barınma sağlayacaklarını duyurmuşlar, sahadan aldığım bilgi. Yeni duyuru olduğundan henüz yer sorunu olduğunu sanmıyorum. Henüz bir yer bulamadıysanız oraya gidebilirsiniz.
Gidip kayıt yapılan insanlardan teyit alındı.

Çok da yeni sayılmaz. Dün de paylaşıldı. Ama baya geniş kapasite çok büyük faydası dokunur muhtemelen.

Söyledik ama kendisi uzaktaymis oraya şu an ise ulasamiyoruz dünden beri
Bir şebeke problemi var bölgede şu an. Elektriğe ulaşmak da zor epey, şarjları tükenmiş olabilir. Şebeke sorunu özellikle sık yaşanıyor, en kısa sürede ulaşabileceğinize inanıyorum. Şarj vs için jeneratör bulunan yerler var, şebeke de sürekli kapalı kalmaz. bir yer bulduklarında ulaşılabilir olurlar yeniden.

Tayyip konuşalı 1 saati geçti ama, burada yazan olmamış.

Depremzedelere 10.000 TL yardım yapacakmış. 2 aylık ev kiranızı ödersiniz artık.
Bundle'a baktım. Haber sayfalarına düşmemiş. Halbuki anında yayınlar bildirim de yollarlardı.
Enkazdakileri enkazdan, bölgedekileri bölgeden çıkarsınlar önce.

Tayyip konuşalı 1 saati geçti ama, burada yazan olmamış.

Depremzedelere 10.000 TL yardım yapacakmış. 2 aylık ev kiranızı ödersiniz artık.
Bu insanlar büyük ihtimal Batı'ya doğru taşınacak, sen Antalya'dasın sanırım, ben de İzmir'deyim, söyle bana nerede 5 bin liraya ev bulabilirsin, adam başımıza lanet olarak gönderilmiş, bu kadar halkına düşman biri olamaz.

Bu insanlar büyük ihtimal Batı'ya doğru taşınacak, sen Antalya'dasın sanırım, ben de İzmir'deyim, söyle bana nerede 5 bin liraya ev bulabilirsin, adam başımıza lanet olarak gönderilmiş, bu kadar halkına düşman biri olamaz.

- TOKİ ile toplu konut yapacakmış, bunun da müjdesini verdi.

- Ufak tefek sıkıntılarımız var dedi.

- Yardım gelmiyor diyenler provokasyon yapıyormuş. Bunu da söyledi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık