Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Deprem Bilgilendirme ve Yardımlaşma Ağı

Sayı çok çok daha artacak maalesef. Dün pek çok mesaj gördüm köylere ulaşılamıyor, soğukta mahsur kalanlar, göçük altında kalanlar var.

Şehirde bile gidilemeyen o kadar yer vardı okurken insanın içi gidiyor. Kış aylarına gelmesi zaten durumu çok daha kötü hale getirdi.
Sadece hatayda 10000 kaybımız vardır. 5000 falan hikaye maalesef. Yardımlar çok geç gitti. Hala gidilemeyen tonla yer var. Kaç bin ev yıkılmış. Dün bulunduğum bir sivil toplum örgütünde hatayda 7000 kişinin hayatını kaybettiği söylendi. Umarım yanılırım ama toplam kaybın 50 ile 100 bin arasında olacağını düşünüyorum

Oğlum şaka gibi lan HaberTürk'te adamlar resmen hükümetin yetersizliğini isteyerek mi istemeden mi oldu bilmiyorum ama göz önüne koydular lan, HaberTürk'ün ışığı ile adamlar kazı çalışması yapıyor lan habertürk olmasa çalışma yapılamayacak lan şaka gibi ya.
Aynen şuan onu izledim bende. Biz bir de şuan sadece merkezleri görüyoruz köylere kimse gitmemiş henüz.

Oğlum şaka gibi lan HaberTürk'te adamlar resmen hükümetin yetersizliğini isteyerek mi istemeden mi oldu bilmiyorum ama göz önüne koydular lan, HaberTürk'ün ışığı ile adamlar kazı çalışması yapıyor lan habertürk olmasa çalışma yapılamayacak lan şaka gibi ya.
99 da devlet çöktü diyenler bunda deprem doğal afettir diyor ama adam ohal vermeye bile korkan bir adam

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık