Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Deprem Bilgilendirme ve Yardımlaşma Ağı

Cahilsin bilader zoruna gidiyorsa ne yapayim yani. Hanefi fikhi hakkin bilgin yok bunu anliyorum. Hadi onu gectim haberi yapanin carpitma yorumuyla yaptigin kendi yorumun bile hepten tezat.
Türkçene laf atınca şu videoyu atarsın dediydim.

Dağarcığın 17'ye çıkmış, tebrik ederim.

Sorulan soru: Depremzede çocuklar evlat edinilebilir mi?

Cevap: Dinizimide hukuki karşılığı yoktur, evlenilebilir.

17 kelime stargate: Cahilsin ve çarpıtıyorsun.

Peki çarpıttım peki.

Millete cahil demekten başka bir lafın yok. Ama seni taktir ediyorum, 15 kelimeyle hayatını idame ettirmek büyük başarı gerçekten.
Böyle söylemese geceleri uyuyamaz. Kendini ikna etmek zorunda.

Cahilsin bilader zoruna gidiyorsa ne yapayim yani. Hanefi fikhi hakkin bilgin yok bunu anliyorum. Hadi onu gectim haberi yapanin carpitma yorumuyla yaptigin kendi yorumun bile hepten tezat.
Az önce başınızı ağrıtacak şeyler söylüyorsunuz falan demiştin, mesajı düzenlemişsin.
Cimerci misin?

Peki çarpıttım peki.
Dinimizde hanefi fikhina gorev evlat edinme vardir ama işleyişi gunumuz medeni hukukundaki gibi oz evlat hukuku gibi degildir. Mahremlik durumunuine devam eder... (yazmak sorun degilde bir ateis olarak seni zerre ilgilendirmeyen bir konuya deginiyorsun) ve evet carpitiyorsun onun gibi. Birdaki birkac kisinin durumunu pek yadirgamiyorum aslinda. @Count Alucard ve @kekomancer bunlar sizin gorusunuzde hatta kekonun durumu hepten ileri artik :). Bu ikisinin yazdiklarini işinize gelmedigi icin tersleyen ben degildim. Hatta kekoyu bir ara resmen linç edende ben degilim zaten :D. O yuzden he he diyorum size.

Peki çarpıttım peki.
Nikah düştüğü için evlat edinmek sorun teşkil ediyor denmek istenmiş olabilir.

Erdoğan sanki başkalarının fikirlerini, özellikle de kendi düşüncesine muhalif olan fikirleri dinliyormuş gibi niye kabul ettin o zaman dekan olmayı diyorlar. Adam, kendi damadının bile istifa etmesine izin vermedi, Muhittin Kapanşahin'in dediklerini mi sallayacak? Muhittin Kapanşahin, Erdoğan'ın sofrasında doyan biri olarak Erdoğan'ın lafının üzerine laf edebilir mi?

Ayrıca, istifa ettiğini de düşünmüyorum, Erdoğan'ın yönetiminde istifa edemezsiniz. Ya Erdoğan görevden alır ya da görevden affınızı istemenizi ister. Bence, bu atamayı kendi seçmenine bile açıklayamayacağı için aldı görevden. AYRICA, eminim ki depremden 1-2 ay önce yapılmış olsaydı bu atama, ne kadar kamuoyu baskısı yaparsak yapalım almazdı görevden Muhittin Kapanşahin'i.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık