Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Deprem Bilgilendirme ve Yardımlaşma Ağı

Projede bodrum kat var mı acaba? Zemindeki kat patlıyor gördüğüm kadarıyla. Diğer katlar kütük gibi zaten depremin frekansını kaçırıyor. Aşırı rijitlikten bile gitmiş olabilir.

Yok neresi olduğu yazmıyor. Batman'da pek bir şey yokmuş. Ablamla konuştum. Bütün gün elektrikleri kesikti ama.

Site bu. Açıkçası her yerde depreme karşı dayanıklılıktan bahseden, sitesinde bu konuda sekme yapan bir şirketin malzemeden kaçacağını düşünmüyorum ben. Bakındın street viewde bulamadım. Konum şaşmış olabilir belki.

Nerde be abi oradakilere sordum Batman'daki binalarda en yeni sayılacak sitenin çatlakları en riskli olanı

Malatya'da.

Site bu. Açıkçası her yerde depreme karşı dayanıklılıktan bahseden, sitesinde bu konuda sekme yapan bir şirketin malzemeden kaçacağını düşünmüyorum ben. Bakındın street viewde bulamadım. Konum şaşmış olabilir belki.

Malatya'da.
Sonuç söylemlerini destekler nitelikte değil. Yeni bir projenin böyle bir depremde yıkılmasının imkanı yok. Belli ki bir şeyler noksan yapılmış.

Belediye başkanı çok büyük ulaşım sorunu yok dedi. Kaldı ki bu şehrin limanı vs. var, sadece karadan gidilmiyor. Onları geçtim, helikoteri bilmem nesi var. Bunca saattir gidilmemiş olmasının izahı yok.
Valla duyumlara göre Hatay çok kötü durumda takip ettiğim bir yayıncının arkadaşı kaç saattir göçük altında hiç bir yardım gitmiyormuş.

Sonuç söylemlerini destekler nitelikte değil. Yeni bir projenin böyle bir depremde yıkılmasının imkanı yok. Belli ki bir şeyler noksan yapılmış.
Bir söylemim yok. Neyin eksik yapıldığını merak ediyorum. Genel olarak da insanlara güvenmiyorum. Bir tadilat projesi için belediye ile görüştüğümde belediyedeki inşaat mühendisinden kiriş kır tavsiyesi almış bir insanım. Herkesin taşıyıcı sisteme müdahale edebileceğini düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık