Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Deprem Bilgilendirme ve Yardımlaşma Ağı

Çok kötü bu ya. İnsan çok kötü hissediyor izlerken. Bunlar sahiden yağmacı mı? Kesin mi?

Şu videolara bakıp da, iktidar ile muhalefeti aynı kefeye koymayı nasıl başarıyorlar? Anlamıyorum.
Valla ana muhalefetin iktidardan farkı olduğunu düşünmüyorum. Bugüne kadar iktidarın önünü de kendileri açtı. Bugünkü muhalefet 20 yıl önce iktidara gelseydi ve 20 sene gönlünce at koştursaydı bundan çok daha farklı bir performans sergileyemezlerdi.
Muhalefetin olayı kusuru görüp göstermek. İktidara gelince bu sefer de örtme yoluna gidiyorlar.

Valla ana muhalefetin iktidardan farkı olduğunu düşünmüyorum. Bugüne kadar iktidarın önünü de kendileri açtı. Bugünkü muhalefet 20 yıl önce iktidara gelseydi ve 20 sene gönlünce at koştursaydı bundan çok daha farklı bir performans sergileyemezlerdi.
Muhalefetin olayı kusuru görüp göstermek. İktidara gelince bu sefer de örtme yoluna gidiyorlar.

Ne cevap vereceğimi bilemedim.

Ben olsam yağmacılara şiddet uygulayanı da içeri atarım. Hiçbir manası yok. Bu videolar ne böyle? Ne elde edildi şimdi? Kişisel tatminden başka bir şey değil. Alın enkazları temizlettirin mesela. Bir de alkış tutuluyor böyle şeylere, tuhaf. Yorumlara bakıyorum mesela, bu insanlar mı depremzede için üzülen insanlar? Çoktan farklı bir duygunun esiri olmuşlar, tabii en başından öyle bir duyguya sahiptiyseler.

Ben olsam yağmacılara şiddet uygulayanı da içeri atarım. Hiçbir manası yok. Bu videolar ne böyle? Ne elde edildi şimdi? Kişisel tatminden başka bir şey değil. Alın enkazları temizlettirin mesela. Bir de alkış tutuluyor böyle şeylere, tuhaf. Yorumlara bakıyorum mesela, bu insanlar mı depremzede için üzülen insanlar? Çoktan farklı bir duygunun esiri olmuşlar, tabii en başından öyle bir duyguya sahiptiyseler.
bi kısım zaten şiddet yanlısıydı diğerleri de duygularını yönetemediği için şiddete eğiliyor içi rahatlayacakmış gibi çünkü adaletin sağlanmayacağını düşündüğü için kendisi veya birisi halletsin istiyor. gaz almaktan başka bişey değil, bununla içi rahatlayan koca koca insanlar işte

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık