Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Deprem Bilgilendirme ve Yardımlaşma Ağı

Valla normalde bende sevmem bu tarz linç girişimlerini ama şu noktada gram acımıyorum. Milletin ailesi gitmiş soğukta aç, susuz, evsiz kalmış.

Bir kadının videosunu gördüm çocuğuyla dışarıda kalmış. İhtiyacı için malzeme veriyorlar çoraptı sanırım yanlış görmediysem "Bu çok fazla ihtiyacı olana verin" deyip 1 tane alıyor poşetin içinden.

Bu şerefsizler de tırların önünü kesip yağma yapıyor, milletin evine dükkanına giriyor. Ağzını yüzünü dağıt, o korkuyu ver bunlara ki ders olsun bir daha kalkışmasın böyle bir şeye.
Bence direkt gebertsinler. :bilmem:

Bak bunların zaten vatana millete hayrı olmaz. Bugün bunları yapan yarın neleri yapmaz...

Varsa bile oy çıkmıyor zaten.Sapıtmayan adamıda kovuyor veya kötülüyor içlerinden.Sonra çıkıp şov yapıyorlar utanmazlar.
Benim gördüğüm fatih erbakan fena değil, 1-2 konuşmasını dinledim adam hep ülkenin gerçek gündemi olan şeylerden ve lazım olan şeylerden bahsediyor bir diğeri de muharrem ince. Ama tabi bu adamlar medyadan fazla ilgi görmediği için fazla dikkate alınmıyorlar. Önümüze hep iki seçenek çıkarıyorlar birini seç diyorlar sonra demokrasi oluyor :/ Neyse burayı siyaset meydanına çevirmeyelim amacından sapmasın konu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık