Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Daz Bones vs. Kaku

Kim kazanır?

• Daz Bones

Kullanılan: 0 0.0%
  • Kaku

Kullanılan: 2 100.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
Hocam, Daz Bones, Franky gibi gelde beni deş diye beklemeyecek heralde. Kollarıyla savuracak elbet. Benim fikrim cp9 dan hiç kimse teke tekte Daz Bones'e zarar veremez.
Jozu'nun meyvesi ile karıştırdın sen herhalde. Bu adamın kılıç kullananlara karşı bir üstünlüğü var temelde bunun dışında hiç bir avantajı yok. Kaldı ki Lucci çeliği kesmişti http://www.mangareader.net/103-2529-17/one-piece/chapter-422.html şuradan bakabilirsin. Kalkıp zarar vermez demen cidden çok komik olmuş.

One piece'de orta seviyedeki adamlar için çelik çok da zor bir şey değil meyve olarak Jozu ve Marco ile karşılaştıranlar var meyve açısından Daz Bones'i Yakut olsa bu adam ya da Sfir falan derim ki eyvallah kesemezler ama Demir çok sert bir maddedeğil ki sertlik derecesi 4

zoro nun shishi sonson saldırısı çeliği kesti... kaku nun rankyaku roudan saldırısı shishi sonson u karşıladı... zoro şaşırıp çeliği kesmiştim dedi... kaku takkai ile karşılamak zorunda mıyım dedi... ardından zoro sert çıktın dedi ve kollarını şişirip santoryu ile saldırdı... kaku bigan ile karşıladı ama savruldu... zoro karşımdaki eleman güçlü diyip daha güçlüsünü kullandı... zoro nun shishi sonson dan daha güçlü saldırısı ile kaku savruldu ama kalktı ayağa... sonuç kaku havada karada alır... " bana göre :) "

Zoro mr1de vs sinde mr1 pek savunma yapmadı kesemiyeceğini düşünerek aynısını kakuya yaparsa kaku alır. Eğer kakuya karşı mihawkın saldırısını engellediği gibi bir savunma yaparsa kaku onu geçemez. Çeliği kesmek değil olay bu adam kollarını kılıç niyetine kullanıyor. Kakunun avantajı hızı bunu kullanarak bir açığını yakalayıp işini bitirebilir yoksa kendini savunan bir adamı öyle kuleyi(Seride en çok kesilen-delinen-yumrukla yıkıla yapı kule-duvar-ev) keser gibi kesemez.

Roronoa Zoro

Zoro , Mr1 i ' Shishi Sonson ' ile kesiyor, Kaku nun ' Shishi Sonson ' dan daha güçlü saldırıları var, adam kuleyi bile kesiyordu , üstelik Zoro Kaku yu ' Ashura ' ile yenebildi

Kaku da , Mr1 de 2 y sonra haki öğrenmiştir, yinede 2 y önce sonra farketmez Kaku acımaz

Edit : Kaku, Mr1 in patronunuda yener hatta

Kaku > Crocodile > Mr1

Moderatör tarafında düzenlendi:
Anket olaydı iyiydi. Benim ilk denememe göre prof bu ondan sonra inceleme tartışma vs falan açmadım zaten hiç. :) Mr.1 kazanır sanki. Zoroya yenilmesinin temel sebebi küçümsemesiydi. Zoro da biraz gücü arttı belki ama Kakuyu yendiğinde o kadar yaralanmamıştı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık