Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dandik Gece Kuşağı Yapımları ve B Sınıfı Filmler

Katil prezervatif vardı. Hoş tv için yayınlamamış olabilir. B sınıfı tüm köpekbalığı filmleri dandikde olsa güzel geliyor ve sevdiriyo kendini.

Kanal D bunları yayınlamazken Samanyolu TV yayınlıyordu. Kanal 7, Beyaz TV gibi kanallar yönetmenlerinin dahi izlemediği filmleri ısrarla yayınlıyorlar.

Küçükken gece filmleri çok izlerdim. Sadece bir tanesi beni etkiledi. Gemide geçiyordu film. Sürekli başa dönüyordu. Başrol kadın sonsuz döngüye girmişti. Bu film olmalı:

Küçükken gece filmleri çok izlerdim. Sadece bir tanesi beni etkiledi. Gemide geçiyordu film. Sürekli başa dönüyordu. Başrol kadın sonsuz döngüye girmişti. Bu film olmalı:
Yanlış hatırlamıyorsam Sisifos denen mitolojik karakterden alıntı yapılarak başlıyordu. Sürekli aynı kayayı dağın tepesine itip başa sarmakla cezalandırılmış bir kral.

Kadın film boyunca yaptıklarının bedelini ödüyor falan öyle bir şeydi.

Edit: Incelemesi de varmış.

Kanal D'nin yayınladığı 6 başlı köpekbalığını tek geçerim. Hatta bunun 5 başlısı da vardı , bu onun devam filmiydi sanırım.

Edit: Lan şimdi gördüm listeni 2 başlısı da varmış pu ben böyle sektörün ne diyim.
sen ne diyon ağa;klozete bile köpek balığı koydular,
yetmedi noel köpek balığı,köpek balıklı ahtop canavarı vs...aklına ne gelirse,fazla alkol zegs ve ot adamları yaratıcı yapmış.

HOUSE SHARK (2017) Official Trailer - Shark Horror Movie HD - YouTube

bu konuda efsane bir film var. ölü piliçlerin gecesi diye.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık