Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] D. Gray-Man

dayanaksız dediğim kısım geçmişte organizasyon ile nea'nın iş birliği içinde olması ne olur ne olmaz diyim de

başta ben linkten bahsetmiyor dedim sen ondan bahsetmiyor mu tarzı bir şey dedin .d benim bahsettiğim adam ve muhtemelen onun da bahsettiği kişi link değil Rouvellier Link her şekil bizim tarafa kayabilir de bunu bilemem
Bence de kilit isim rouvellier ve bence bu masumiyet kardinali de biliyordu. Kalbin koruyucusunu. Anlaşılan 2 ana güç var, noah ve masumiyet. Noahlaar dünya belli bir aşamaya gelince temizleyip tekrardan bir hayat başlatanlar ve akumaları kullananlar. Masumiyet ise tam tersi dünyayı yaşatmaya çalışıyorlar bu yüzden insanlara güç veriyor. Temiz kalpli insanları kullanıyor ama. Saf oldukları için. Bunu hatırlayan road vardı o da gitti malesef. Bence road allenin içinde mananın olduğunu biliyordu. Zamanını beklerken kendi hafızası da gitti. Cross general de çok önemli bir bilgi etti ki kardinal fişimi çekti ama bence o bookmanlarla iletişime geçip bir şekilde kurtulmuştur.

neyse konunun dışında Japonya tamamen akumalar tarafından ele geçirilmiş durumda ve berbat halde. 1 gemi insan kaybetttiler. Aslında noah çok güçlü durumda sadece nea ve mana ilişkisi yüzünden iş uzuyor gibi. Aslında süreç çoktan başlamış durumda. Dünya yeniden bir daha başlayacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık