Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] D. Gray-Man

İlk animesini izlemiştim. Pek güzel gelmemişti sonra Nuh'un gemisini bulmuşlardı galiba o kısımlar biraz heyecanlı gelmişti. Mangadan devam ettim ama sonra bitmek bilmeyen bir araya girdi. Şimdi hikayeyi unuttum artık yeni sayı çıksa bile hiçbir şey anlamayacağım.
Önceki yorumlarda anlatmıştım. İstersen bi bakıver. Anlamadığın yerleri sorabilirsin.

İlk animesini izlemiştim. Pek güzel gelmemişti sonra Nuh'un gemisini bulmuşlardı galiba o kısımlar biraz heyecanlı gelmişti. Mangadan devam ettim ama sonra bitmek bilmeyen bir araya girdi. Şimdi hikayeyi unuttum artık yeni sayı çıksa bile hiçbir şey anlamayacağım.
Biz de kaç yıldır takip ediyoruz ama bölüm çıktıkça eskileri okuyup ondan sonra yeni bölümü okuyoruz. Kaybettiğin hiç bir şey yok. Buradaki herkes yardımcı olur anlamadığın bir şey olursa

Grup ikiye bölündü. Kanda ve General Tiedoll merkeze dönüp Apocryphos ve Mana'nın mezarını araştıracaklar; Allen, Johnny ve Link de malikaneye doğru yola koyulacaklar. Mana öldükten sonra Allen nasıl Kont'u çağırdı soru işareti hâlâ. Bunu malikanede olan Bookman'dan öğreniriz. Animenin ismindeki Gray-Man ismini çözdük galiba. Gri adam Allen. Herkesle bağlantılı. 2 hafta sonra gelecek olan bölümde Nuhları görebiliriz diye düşünüyorum.

@Allen nuhlar paralel dunyadan geliyor ve dünyaları heart yüzünden yok oldu degil mi? Seri cok ara veriyor ama onceki bolumler bu mantığa çıkıyordu. Yani aslında millennium earth nuhların dusmani olabilir ve heartin kendisi de olabilir. Nea her şeyi yok edecek nuhum diyordu acaba nea mi yok etti paralel evreni. Tyki mikkle nea arasindaki baglanti ney? Umarim yakinda bu sorularin hepsini ogrenmeye baslariz.

@Allen nuhlar paralel dunyadan geliyor ve dünyaları heart yüzünden yok oldu degil mi? Seri cok ara veriyor ama onceki bolumler bu mantığa çıkıyordu. Yani aslında millennium earth nuhların dusmani olabilir ve heartin kendisi de olabilir. Nea her şeyi yok edecek nuhum diyordu acaba nea mi yok etti paralel evreni. Tyki mikkle nea arasindaki baglanti ney? Umarim yakinda bu sorularin hepsini ogrenmeye baslariz.
Evet, dünya yok olmuştu ama diğer dünyadan geldiği kısmını tam hatırlamıyorum doğrudur. Kont'un kalbin kendisi olacağını zannetmiyorum. Nea yok etmedi. Bağlantıyı bizde bilmiyoruz. Tyki, Nea ile karşılaşınca içindeki nuh tepki gösterdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık