Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] D. Gray-Man

Potansiyeli yüksel bir seri. Mangakası kadın. Kadının ya sağlık sıkıntıları var ya da dergi ile problemleri. O yüzden seri tam açılmışken çok seksi bir noktada yarım kalıyor. Devamının gelip gelmeyeceği meçhul.

Bunlar benim kaç yıl önce olduğunu hatırlamadığım kadar uzun bir zaman önce bu seri hakkında edindiğim bilgilerdi. Doğru mu hatırlıyorum yoksa başka bir seri ile mi karıştırıyorum gençler?

Potansiyeli yüksel bir seri. Mangakası kadın. Kadının ya sağlık sıkıntıları var ya da dergi ile problemleri. O yüzden seri tam açılmışken çok seksi bir noktada yarım kalıyor. Devamının gelip gelmeyeceği meçhul.

Bunlar benim kaç yıl önce olduğunu hatırlamadığım kadar uzun bir zaman önce bu seri hakkında edindiğim bilgilerdi. Doğru mu hatırlıyorum yoksa başka bir seri ile mi karıştırıyorum gençler?
Sağlık sorunu var. Bu sorunundan dolayı dergi değiştirdi.

Mana,kont olmak için Nea'yı yiyor. Sonra aklını kaybedip kendi kafasına sıkıyor ve sonra tekrar canlanıyor. Canlandıktan sonra hafızasını yitirmiş bir şekilde Nea'yı aramaya başlıyor.

Allen'in geçmişine gittiğimizde Mana ve Allen'i(köpek) görüyoruz. Hatırlatayım bu köpek ve bizim insan olan Allenle şu an bir bağlantısı yok.

Mana'nın köpeğini Cosimov öldürüyor.

Buna net bir cevap veremem teoriye girer.
İyi hatırlıyorsun, helal olsun. Şimdi anlaşılır oldu, teşekkür ederim. Dediğin gibi aralıklarla okuyunca birbirine giriyor, ne neydi ne değildi kalmışım öyle. :dd.d
Ama sanki yediğini sonradan hatırlayıp bunun içinde pişman oluyordu ilk zamanlarında??

Birde Nea, nasıl oluyor da kendine Allen'ın içinde kişilik buluyor. Mana ile karşılaşmaları vardı. Sanırım bunların cevabı daha yok.
Masumiyete karşı nasıl mücadele verecekler onu da merak ediyorum. Masumiyetin kendisi peşine düşmüştü Allen'ın.

Ve son olarak Cross Marian'ı geçmişte Road'ın yanında görüyoruz. Ona da çok şaşırmıştım. Muhtemelen düşmana yakın olmak için izlediği stratejik bir yolu vardı.

Ama sanki yediğini sonradan hatırlayıp bunun içinde pişman oluyordu ilk zamanlarında??
İşte bunu hatırlamıyorum :D

Birde Nea, nasıl oluyor da kendine Allen'ın içinde kişilik buluyor.
Bunu da bilmiyoruz :(

Ve son olarak Cross Marian'ı geçmişte Road'ın yanında görüyoruz. Ona da çok şaşırmıştım. Muhtemelen düşmana yakın olmak için izlediği stratejik bir yolu vardı.
Cross'un amacını da bilmiyoruz ama Manayla bir bağı var.

İşte bunu hatırlamıyorum :D

Bunu da bilmiyoruz :(

Cross'un amacını da bilmiyoruz ama Manayla bir bağı var.
Sayı olarak bilmiyorum da isimlerini yazınca buldum. Burada pişman oluyordu galiba.

Diğerleri için manga gerek bize manga :dd.d Lavi için bir tek tahminde bulunacağım. Allen ile Kanda'nın gittiği yerde Allen geçmişiyle alakalı farklı boyuta geçiş yapıyordu. Ve gördüğü bir ev vardı. Lavi ve kitap adam bence o evde tutuluyor. Umarım ölmemiştir, Lavi. :(

Sayı olarak bilmiyorum da isimlerini yazınca buldum. Burada pişman oluyordu galiba.

Diğerleri için manga gerek bize manga :dd.d Lavi için bir tek tahminde bulunacağım. Allen ile Kanda'nın gittiği yerde Allen geçmişiyle alakalı farklı boyuta geçiş yapıyordu. Ve gördüğü bir ev vardı. Lavi ve kitap adam bence o evde tutuluyor. Umarım ölmemiştir, Lavi. :(
Allen'in geçmişinin bitmesine az kaldı. Geleceğe döndüğümüzde malikaneye doğru gidecekler. Bookmanla,lavi orada. Bookman da zaten kilit adam. Ondan öğreneceğiz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık