Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Crocodile

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 227 70.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 97 30.0%

• Kullanılan toplam oy
    323
Siz Dof fanlarının işi gücü hikaye...

Sen git Kaido'ya yıllarca hizmetkar ol, sonra fanın gelsin böyle konuşsun. :S
@Reiper 'in zaten forum tarihinde mantıklı cevabı 1-2 taneyi geçmiyor hadi ona alıştık da bir de @Millennium Wizard trollüğü ile uğraşıyoruz.
Bazı karakter fanlarının Crocodile'a laf etmesi kadar komik bir şey yok. :D
Ben icraatler üzerinden konuşuyorum. :) OP evreninde doğduğundan bu yana bir halt olamamış Crocodan başka karakter yok. WB NW'deyken vurmuş dünyanın öbür ucuna gitmiş, Luffy vurmuş diğer uca gitmiş, 2 yıllık ara olalı 10 küsür yıl oldu Croco şunu yaptı diye tek bir gazete küpürü yok, tek bir dialog bile geçmiyor. :) Luffy'den dayak yiyen Enel Aya gitti sultanlık kurdu mis gibi yaşıyor, Lucci desen rütbe atladı bol sıfırlı maaş alıyor, bu Croco dayak yediğinden bu yana gazete okuyor, birinin gidip ömürden gidiyor Croco boy, bir şey yap demesi lazım, bu işsizlikle ekmek buluyorsa iyi valla. :)

Ben icraatler üzerinden konuşuyorum. :) OP evreninde doğduğundan bu yana bir halt olamamış Crocodan başka karakter yok. WB NW'deyken vurmuş dünyanın öbür ucuna gitmiş, Luffy vurmuş diğer uca gitmiş, 2 yıllık ara olalı 10 küsür yıl oldu Croco şunu yaptı diye tek bir gazete küpürü yok, tek bir dialog bile geçmiyor. :) Luffy'den dayak yiyen Enel Aya gitti sultanlık kurdu mis gibi yaşıyor, Lucci desen rütbe atladı bol sıfırlı maaş alıyor, bu Croco dayak yediğinden bu yana gazete okuyor, birinin gidip ömürden gidiyor Croco boy, bir şey yap demesi lazım, bu işsizlikle ekmek buluyorsa iyi valla. :)
Daha dün dedim bunu Crocodile ile ilgili hiçbir şey duymadık ne yaptı ne etti diye. Bir kere gazete okurken gözüktü sadece o kadar, icraat sıfır. Sonra o kadar da önemli bir karakter değil deyince seriden anlamayan ben oluyorum.

Adam 2 yıl sonrası görünmedi diye sanki seride 10 yıl geçmiş gibi yorumlama yapma yahu. Valla senin şu işine geldiği gibi yorumlamaların beni benden alıyor. Bu karakter MF sonrası kaç yıldır net şekilde görünmüyor? 2 yıl. Bana bunun üzerinden gel, hiç işlenmemiş bir karakter olsa neyse. Fakat adam Alabasta arc da işlendi, üstüne ID ve MF de zaten ön planda olan karakterlerden biriydi. Bu noktada da 2 yıl sonrası işleneceği yer az çok bellidir Oda'nın kafasında, karakter ortaya çıktığında ''Şunu yapmış bunu yapmış'' dedirtirse herhangi bir karakterin ağzından bu sefer de başka bir bahane sıralamaya başlarsın sen hemen artık ezberledik seni. :D

Yani senin hikaye anlattığına 10 yıldır çizilmediğine bakaraktan bu karakter hala popülerlik de 15. ve 17. gibi sıralardaysa demek ki çok da unutulmuş, bir şey yapmamı bir karakter değilmiş. ;)
O yüzden sen zamanını bekle bazı şeylerin. ;)

Göründüğünde güçlü bir şekilde çıkacağı bariz karakter. E oda bu adamı seviyor ve yatırım yaptığı karakterlerden. Geçmişini silip farklı şekilde gösterebilir ( güç olarak)

İmparatorluk olayı kalkacaktır, zemini hazırlandı zaten. Pek bir önemi de kalmadı Buggy sonrası...
Bu noktada ileride seri sonrasında Coby gibi karakterlerin Amiral olduğunu bile görebiliriz.

Bu noktada mevki veya rütbeden çok karakterin arclarda kimlere karşı ne kadar etkili olacağına bakmak daha doğru. Ben bu noktada Croc'un etkili olacağını düşünüyorum ilerleyen dönemde ki arclarda. Özellikle Hükümet ile olan ve ''MF'den daha kaotik bir son savaş'' olacak tarzında yapılan açıklamada ki savaşta.

Bak bu notu da alabilisin... :D

İşine geleni görmüşsün yine... :D

Ne yaptı bu adam.

-Shichiler ve Denizcilerin bir olduğu, WB ve ittifaklarının toplanarak geldiği bir savaşa iki tarafa da düşman olmasına rağmen geldi.
-Dof'dan ortaklık teklifi aldı.
-Jozu arkadan gelip saldırmasına rağmen biraz kan vermek dışında pek etkilenmedi, öyle ki aynı Jozu tekniksiz saldırısıyla Amiralden de kan aldı.
- ''Kendimi tutmayacağım'' diyen Mihawk'ı blokladı, geri vites yaptırdı. Yine istediğini aldı kurtarmak istediğini kurtardı.
-Luffy ve Jinbe'yi öldüreceği noktada kurtardı ve kaçırdı.
-İdam platformunun dibine gelip Ace'i kurtardı, demek istediği her şeyi söyledi.
-Herkes ile düşman olduğu savaşta sonra elini kolunu sallayarak çıktı gitti.
Croco = Dof,
Croco = Kuzan,
Croco > Mihawk,
Croco > WB Korsanları + Donanma;
Dof = Kuzan > Mihawk = WB Korsanları + Donanma

Son düzenleme:
Croc un Buggy e katılmasının tek mantıklı açıklaması bunu öldüreceklerdir, ee hangi Yonkou yanına alacak bunu ? Buggy sama ile geçmişten hafiften bir münasebeti vardı. Gene iyi Buggy sama izin vermiş :cool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık