Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Crocodile

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 227 70.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 97 30.0%

• Kullanılan toplam oy
    323
King tipiyle, ciddiyetiyle ve Kaido'ya olan sadıklığı ile gayet kaliteli bir karakter. Dövüşü de arcta ki en iyi dövüştü. Senin gömmen karakterden bir şey eksiltmez.
Arctaki en iyi dövüş müydü? Gercekten avatarındaki gibi yaptığı saldırılar en kaliteli dövüş sahnesiydi karakterin ciddiyetini tam anlamıyla yansıtıyordu :ehe:

Buggy bile Yonko oldu, veletler icraat yapıp Yonko devirip 3 milyar ödül alıyorlar, bizim Croco paşa da anca gazete okuyup iş ilanlarına bakıyor. Gizliden de KK olduğuna dair rüyalar görüyor. Ulen sana harcadığım 2-3 dklık mesaj yazma süresine bile değmezsin Croco. :)
Naptın reis ya bu karaktere @Sir Crocodile bile 2-3 dakika harcamıyor.
Paragrafları kopyala-yapıştır yapıp geçiyor. :ehe:

Buggy bile Yonko oldu, veletler icraat yapıp Yonko devirip 3 milyar ödül alıyorlar, bizim Croco paşa da anca gazete okuyup iş ilanlarına bakıyor. Gizliden de KK olduğuna dair rüyalar görüyor. Ulen sana harcadığım 2-3 dklık mesaj yazma süresine bile değmezsin Croco. :)
Naptın reis ya bu karaktere @Sir Crocodile bile 2-3 dakika harcamıyor.
Paragrafları kopyala-yapıştır yapıp geçiyor. :ehe:
Siz Dof fanlarının işi gücü hikaye...

Sen git Kaido'ya yıllarca hizmetkar ol, sonra fanın gelsin böyle konuşsun. :S
@Reiper 'in zaten forum tarihinde mantıklı cevabı 1-2 taneyi geçmiyor hadi ona alıştık da bir de @Millennium Wizard trollüğü ile uğraşıyoruz.
Bazı karakter fanlarının Crocodile'a laf etmesi kadar komik bir şey yok. :D

Siz Dof fanlarının işi gücü hikaye...

Sen git Kaido'ya yıllarca hizmetkar ol, sonra fanın gelsin böyle konuşsun. :S
@Reiper 'in zaten forum tarihinde mantıklı cevabı 1-2 taneyi geçmiyor hadi ona alıştık da bir de @Millennium Wizard trollüğü ile uğraşıyoruz.
Bazı karakter fanlarının Crocodile'a laf etmesi kadar komik bir şey yok. :D
Doflamingo hizmetkar değil taşeron hizmetkar olsa maaşını Kaido verirdi.Neyse öğreneceksin bunları.Seninki Buggy’nin hizmetine girerse benim gibi konuşmaya başlayıp kıvırırsın hemen. :hhh:

Doflamingo hizmetkar değil taşeron hizmetkar olsa maaşını Kaido verirdi.Neyse öğreneceksin bunları.Seninki Buggy’nin hizmetine girerse benim gibi konuşmaya başlayıp kıvırırsın hemen. :hhh:
Hahahahha bahaneye bak. Sen meyve vermeyi kesseydin görürdüm ben taşeronu. Law bunu boşuna morartmadı 2 lafıyla... :D

Croc'un Buggy'nin hizmetine girmeyeceği net. Dof ''WB ile mi ortak oluyorsun?'' dediğin de ''Kimseyle ortak olduğum falan yok'' diyen biri bu adam, sen Dof uşağı ile karıştırma... :D
O yapıyorsa da Teach'e falan yapar ki bu iki adamın ID konuşması da ortada, onun da derin kuyusunu falan kazar bir planı vardır böyle bir senaryo olursa ki görürüz zaten. Dof gibi meyve verip hizmet edip sonra ''Fujitora bana yardım etseydi böyle olmazdı'' diye ağlamaz... ;)

Arctaki en iyi dövüş müydü? Gercekten avatarındaki gibi yaptığı saldırılar en kaliteli dövüş sahnesiydi karakterin ciddiyetini tam anlamıyla yansıtıyordu :ehe:
Evet en iyi dövüştü. Biraz daha uzun sürse on numara olacaktı. Bu seride komedi unsurları her zaman oluyor zaten takılmaya gerek yok. Kaido'nun bile öpücük attığını gördük.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık