Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Crocodile

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 225 70.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 97 30.2%

• Kullanılan toplam oy
    321
Öyle mi diyor? Sen yine hikayeni anlatıyorsun. Evet bir şeyler diyor ama senin gibi sallamıyor. Kapana kısılıyorlar orada fakat sadece bunun için demek sadece senin yapacağın iş. Ivankov ne diyor Luffy'e? ''Eğer Marineford'a gitmek istiyorsan onu serbest bırakamamız lazım'' diyor. Adamın gücüne güveniyorlar. Kapı için falan diyorsun, o kapı sahnesinde Mangaka adamın yeteneğini tekrardan hatırlatıyor. Çünkü adamın yeteneği kaç senedir çizilmedi. 100. bölümlerde işlenen karakter 500 küsürlerde tekrar ortaya çıkıyor. Neyse dediğim gibi ortaklık teklif eden Dof'dan utan o zaman ne diyeyim...

İşine gelince ''Bu adam Amiral seviyesi gelir'' diyorsun. İşine gelmeyince sayıklamaya başlıyorsun... :D
Tavanda delik açarım dedi diye İvankov çıkarıyor biliyor çünkü meyvesini.Yoksa kim takar Yalova kaymakamını :D mf savaşında Luffy ayağına su tutup hemen durduruyor.

Tavanda delik açarım dedi diye İvankov çıkarıyor biliyor çünkü meyvesini.Yoksa kim takar Yalova kaymakamını :D mf savaşında Luffy ayağına su tutup hemen durduruyor.
Ezber şeylerle geliyorsun hala yav, bilmiyorsun konuşuyorsun tartışma hevesi de bırakmıyorsun. :D

1- ''Ivankov Donanma karargahına gitmek istiyorsan onu serbest bırakmalıyız'' diyor. Yani adamın gücüne vurgu yapıyor. Yoksa peşine zaten oraya geliyorlar ID askerleri ama onlar gitmiş oluyor o zamana kadar. Yani anlayacağın orada kapana kısılmışlar iken karşılıklı bir anlaşma oluyor çıkıyorlar.

2-MF de Luffy su tutup gelmiyor. Gökyüzünden aşağı düşünce suya düşüyorlar Jinbe bunları kurtarıyor. Peşine Corc saldırınca WB'ye son anda engel oluyor Luffy.

Diyorum ya az bakın gelin, hikaye anlatıyorsun ama doğru anlat bari. :S
Onun dışında Croc'un koluna vurup anca saptırıyor saldırıyı Luffy. Laf da bu Luffy Alabasta da yendi Crocodile'ı.
Büyük aşağılama bu ya.Croco için harbiden üzülmüştüm orada.
Aha diğeri de geldi bu da yazılanları gerçek sanıyor. Su tutmuş Luffy falan :S
Kimlerle tartışmaya giriyoruz ya. :/

Jinbe'den güçlü diyemezsin diyorsun ama güçlü de diyemeyiz ona bakarsak. Akainu'yu Croc daha fazla etkiliyor Jinbe'ye göre...
Öyle ki Jinbe denize kaçmaya çalışırken her yer buz oldu diye kaçamayacağını düşünüyor ve Akainu'ya saldırıyor. Sadece vücudunun bir kısmını etkiliyor ki Jinbe'nin hakisi ortada şuan, övülüyor. Bu saldırıdan Akainu hiç etkilenmemiş bir biçimde yere iniyor...

Sonrasında ise Crocodile yer altından buzu kırarak Akainu'yu bölüp ikisini de kurtarıyor. Öyle ki Jinbe'nin saldırısında yere dümdüz inip tekrar üzerine yürüyen Akainu Croc saldırısı sonrası kendini toplamaya çalışıyor bir süre.

2. sayfa sağ en alt panel ve Crocodile'ın Jinbe ve Luffy'i uçurduğu sahnede net olarak görünüyor Akainu.

Ya hala hikye anlatıyorsun, sanki yalvarmış abi çekmiş gibi hikaye anlatıyorsun. Sonra diyorsun ki ben akisini söylemedim. Nerede söylemedin? Yalvarmak dediğin budur.

Crocodile orada olmasa orada kapana kısılacaklar. Karşılıklı bir anlaşma oluyor Crocodile'ı serbest bırakıyorlar o da onları 6. kattan çıkarıyor. Bu nu kadar net, bak sonrasında Jinbe neler diyor. Sen bu ikisini aynı tutuyorsan sana bir şey anlatmak baştan mantıksız zaten.
Birisi kendi için istiyor serbest kalmayı jinbe başkaları için zaten ikisini aynı kefeye koymam :a: Hala bana sayfa atıyor bak diyorum ki abe beni mahpusta bırakmayın kısmını makarasına yazdım ama croc ilk teklifi kendisi yaptı beni çıkartın diye sen hala hikaye anlatıyorsun yok öyle demişte böyle kalmışta sonuçta teklif yaptı mı croc yaptı benim dediğimle çelişiyor mu çelişmiyor yahu bi sana bi zoroculara laf anlatmak ne kadar zor be arkadaş:hhh:

Ezber şeylerle geliyorsun hala yav, bilmiyorsun konuşuyorsun tartışma hevesi de bırakmıyorsun. :D

1- ''Ivankov Donanma karargahına gitmek istiyorsan onu serbest bırakmalıyız'' diyor. Yani adamın gücüne vurgu yapıyor. Yoksa peşine zaten oraya geliyorlar ID askerleri ama onlar gitmiş oluyor o zamana kadar. Yani anlayacağın orada kapana kısılmışlar iken karşılıklı bir anlaşma oluyor çıkıyorlar.

2-MF de Luffy su tutup gelmiyor. Gökyüzünden aşağı düşünce suya düşüyorlar Jinbe bunları kurtarıyor. Peşine Corc saldırınca WB'ye son anda engel oluyor Luffy.

Diyorum ya az bakın gelin, hikaye anlatıyorsun ama doğru anlat bari. :S
Onun dışında Croc'un koluna vurup anca saptırıyor saldırıyı Luffy. Laf da bu Luffy Alabasta da yendi Crocodile'ı.

Aha diğeri de geldi bu da yazılanları gerçek sanıyor. Su tutmuş Luffy falan :S
Kimlerle tartışmaya giriyoruz ya. :/
Sence niye diyor iva ? Üst katlara delik açıp hızlıca hapisten çıkabilmeleri için croco kilit adam olduğu için.Başka bir amacı yok.

Birisi kendi için istiyor serbest kalmayı jinbe başkaları için zaten ikisini aynı kefeye koymam :a: Hala bana sayfa atıyor bak diyorum ki abe beni mahpusta bırakmayın kısmını makarasına yazdım ama croc ilk teklifi kendisi yaptı beni çıkartın diye sen hala hikaye anlatıyorsun yok öyle demişte böyle kalmışta sonuçta teklif yaptı mı croc yaptı benim dediğimle çelişiyor mu çelişmiyor yahu bi sana bi zoroculara laf anlatmak ne kadar zor be arkadaş:hhh:
Hahaha çeviriyorum kazı yanmasın diyorsun yani, başkası için kendi için olaylarına mı döndü şimdi de olay? :S

La laf anlatmak zor değil. İlk teklifi Croc yaptı desen bir şey demezdim ben yazmına laf ettim. Şöyle böyle demiş diye, sen sonra kıvırdın yok ilk teklifi o yaptı falan olaylarına. Ben o yapmadı demedim ki. ;)

Laf anlatmak zor deyip laf anlamayan, yorumu okumayan birisin. Bu olayın öncesinde ne oluyor da Croc bunu diyor onu da yaz diyorum çıtın çıkmıyor. Adamlar bas bas bağırıyorlar ''Bizi tuzağa düşürdüler, burada kapana kısıldık'' diye. Croc da bunun üstüne öyle bir şey söylüyor. Öyle ki Ivankov da ona katılıyor Luffy'e ''Onu serbest bırakmamız lazım'' diyor zaten.

Sence niye diyor iva ? Üst katlara delik açıp hızlıca hapisten çıkabilmeleri için croco kilit adam olduğu için.Başka bir amacı yok.
Çünkü hapishaneden çıkmak için belli bir seviyede güce ihtiyaç var. İçeri girdiler ama çıkarken karşılarına kimlerin çıkacağı belli değil. Öyle ki bunun dışarıya çıkınca da Donanmaya gitme olayı da var.

Saçmalıyorsun, Inazuma o yüzden ''Şimdi iki savaş lordu yanımızda'' diye güveniyor bu adamlara. Oysa sana göre sadece kapı açmak için Croc'u salmışlar. Niye böyle bir şey diyor ki? :S
Saçmalamakta zirveye oynuyorsun yeminle. :D

Hahaha çeviriyorum kazı yanmasın diyorsun yani, başkası için kendi için olaylarına mı döndü şimdi de olay? :S

La laf anlatmak zor değil. İlk teklifi Croc yaptı desen bir şey demezdim ben yazmına laf ettim. Şöyle böyle demiş diye, sen sonra kıvırdın yok ilk teklifi o yaptı falan olaylarına. Ben o yapmadı demedim ki. ;)

Laf anlatmak zor deyip laf anlamayan, yorumu okumayan birisin. Bu olayın öncesinde ne oluyor da Croc bunu diyor onu da yaz diyorum çıtın çıkmıyor. Adamlar bas bas bağırıyorlar ''Bizi tuzağa düşürdüler, burada kapana kısıldık'' diye. Croc da bunun üstüne öyle bir şey söylüyor. Öyle ki Ivankov da ona katılıyor Luffy'e ''Onu serbest bırakmamız lazım'' diyor zaten.
Banane ne olduğundan isterde impel down yıkılsın adamlar onu fark etmiyor bile sonra çıkıyor ordan beni çıkartın diyor bende zaten sadece o kısmı yazdım makarasina abeğ beni bırakmayın diye bunu böyle demediğini herkes biliyor ama beni çıkartın diyor.Öncesi sonrasında bizene yine teklif yapmaz ama wb savaşta olduğunu duyduğu için teklif yapıyor yoksa adamlar orda kalmışta yardım edem bari demiyor.

Çünkü hapishaneden çıkmak için belli bir seviyede güce ihtiyaç var. İçeri girdiler ama çıkarken karşılarına kimlerin çıkacağı belli değil. Öyle ki bunun dışarıya çıkınca da Donanmaya gitme olayı da var.

Saçmalıyorsun, Inazuma o yüzden ''Şimdi iki savaş lordu yanımızda'' diye güveniyor bu adamlara. Oysa sana göre sadece kapı açmak için Croc'u salmışlar. Niye böyle bir şey diyor ki? :S
Saçmalamakta zirveye oynuyorsun yeminle. :D
Alakası yok zaten yeterince güce sahipler tek adama mı kaldılar.İva,jinbe,luffy tonla mahkum güç açısından bir sıkıntıları yok.Öyle bir yazıyorsun ki sanki amiral lazım çıkmaları için o yüzden crocoya ihtiyaçları var. :D Birşeyi yazarken ayarı kaçırma bu kadar.

Banane ne olduğundan isterde impel down yıkılsın adamlar onu fark etmiyor bile sonra çıkıyor ordan beni çıkartın diyor bende zaten sadece o kısmı yazdım makarasina abeğ beni bırakmayın diye bunu böyle demediğini herkes biliyor ama beni çıkartın diyor.Öncesi sonrasında bizene yine teklif yapmaz ama wb savaşta olduğunu duyduğu için teklif yapıyor yoksa adamlar orda kalmışta yardım edem bari demiyor.
Evet WB savaşa gidiyor diye gitmek istiyor. Öncesinde kaçabilecekken bile kaçmıyor...

Neyse saldım...

Alakası yok zaten yeterince güce sahipler tek adama mı kaldılar.İva,jinbe,luffy tonla mahkum güç açısından bir sıkıntıları yok.Öyle bir yazıyorsun ki sanki amiral lazım çıkmaları için o yüzden crocoya ihtiyaçları var. :D Birşeyi yazarken ayarı kaçırma bu kadar.
Alakası mı yok? Sana göre hiç alakası yok zaten bu konuların işine gelmiyorsa.

Crocodile'a mı kaldilar diyor hala. Adam 6. kat suçlusu. Kaçacakları gemiyi almaya bile Crocodile ve Jinbe gidiyordu sen hala sayıklıyorsun ona mı kaldılar falan diye. Arada valla ağır boş yapıyorsun işine gelmeyince.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık