Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Crocodile

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 225 70.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 97 30.2%

• Kullanılan toplam oy
    321
Oda bu kadar ayrıntılı düşünmüyordur :D Karakterlere çok fazla anlam yüklüyorsun her kareden bir şey çıkarıyorsun ama bunu yazan da bir insan. O yüzden bu kadar analize gerek yok bence. Alabasta olayına bende katılıyorum zaten, dediğin gibi güç dengeleri tam oturmamış olabilir ama sonuçta bu adam yenildi mi ? yenildi. Oda gidip de böyle yenilen birini jozu,doffy ya da mihawk ayarında filan yapmaz yani. Orada ki sözleri o yüzden boş dedim. Mesela Moria da zamanında Kaido ile savaşmış ama MF'de gördük ne yaptığını. Yani croco'nun karakterini sen güç olarak görüyorsun. Croco ağır abi takıldığından güçlü birini görse bile R yapacak bir karakter değil. Ha luffy gibi teke gidecek bir karakter de değil. Croco'nun MF de ki rolünü güç açısından değerlendiremiyorum ben. Alabastada ki gibi uzun soluklu bir savaşı yok çünkü.

Alabasta yumruğu ile jozunun attığı darbe bir mi dedin ya, o zaman MF de Luffy ile Croco savaşsa ne olurdu ? Jozunun darbesine dayanan croco, luffyden etkilenmez yenerdi heralde Luffyi bu mantıkla.
Ayrıntılı düşünmüyor dediğin adam çiziyor bunları. :S

Yahu hala diyorsun ki her karede bir şey çıkarıyorsun. Adam yan yana Crocodile-Jinbe-Luffy'nin yaptığı atakları çizmiş. Ne yapmasını bekliyorsun bilmiyorum ki?

Bak ''Yenildi mi? Yenildi'' olayıyla bu bitseydi biterdi. Nasıl Crocodile öncesi yenilen pek çok karakter seriden çıkarıldıysa o tarz hapishaneye atılır bir daha da çıkarılmazdı. Fakat Mangaka bir şey görmüş ki yaptığında bunu düzeltti. Bak gördük diyorsun Moria'nın yaptığını görmemişsin demek ki. Neyi gördün? Bu adam Kaido zamanıyla Luffy zamanı bir mi? Adam Kaido olayı sonrası sadece yeyip, içip, yatıyor. Mangaka bunu özellikte gösteriyor adamları üzerinden adamları ''Moria-sama şu kadar gündür uyuyor'' falan diyorlar adam kendini salmış zayıflamış. O yüzden Doflamingo gelip zaten ''Zayıflamışsın'' diyor kendisine. Siz sadece istediğinizi görüyorsunuz, bana da ''bu akdar analize gerek yok'' diyorsun. Ne kadar analize gerek var? Buna karar verinde bundan sonra forumda ki herkes buna göre analiz yapsın o vakit. :D

Hala ''Jozu yumruğu ve Luffy yumuğu bir mi dedin?'' diyorsun. Bir değil, normalde Jozu çok çok çok daha fazla güçlü yumruk atıyor. Öyle ki adam Elmas+haki+fiziksel güç olarak zaten güçlü yeteneklere sahip. Crocodile'a vurduğundan daha zayıf bir yumruk ile Amiralden kan alıp yerden toplatıyor adam. Aynı Jozu teknikli saldırısıyla Crocodile'ı biraz uçurup kan almaktan başka etki bırakmıyor. Öyle ki Crocodile saldırmak için bekliyor adamı tekrardan. Bunun yanında Luffy'e yenildi diyorsun Crocodile. Bunun öncesinde de ''Alabasta Crocodile ile MF Crocodile aynı'' dedin. O zaman Luffy'nin Alabasta yumrukları > Jozu'nun MF hali oluyor senin mantığına göre. Biraz düşün bakalım...

Yahu hala diyorsun ki her karede bir şey çıkarıyorsun. Adam yan yana Crocodile-Jinbe-Luffy'nin yaptığı atakları çizmiş. Ne yapmasını bekliyorsun bilmiyorum ki?

Bak ''Yenildi mi? Yenildi'' olayıyla bu bitseydi biterdi. Nasıl Crocodile öncesi yenilen pek çok karakter seriden çıkarıldıysa o tarz hapishaneye atılır bir daha da çıkarılmazdı. Fakat Mangaka bir şey görmüş ki yaptığında bunu düzeltti. Bak gördük diyorsun Moria'nın yaptığını görmemişsin demek ki. Neyi gördün? Bu adam Kaido zamanıyla Luffy zamanı bir mi? Adam Kaido olayı sonrası sadece yeyip, içip yatıyor. Mangaka bunu özellikte gösteriyor adamları üzerinden adamları ''Moria-sama şu kadar gündür uyuyor'' falan diyorlar adam kendini salmış zayıflamış. O yüzden Doflamingo gelip zaten ''Zayıflamışsın'' diyor kendisine. Siz sadece istediğinizi görüyorsunuz, bana da ''bu akdar analize gerek yok'' diyorsun. Ne kadar analize gerek var buna kararı ve bundan sonra forumda ki herkes buna göre analiz yapsın o vakit. :D

Hala ''Jozu yumruğu ve Luffy yumuğu bir mi dedin?'' diyorsun. Bir değil, normalde Jozu çok çok çok daha fazla güçlü yumruk atıyor. Öyle ki adam Elmas+haki+fiziksel güç olarak zaten güçlü yeteneklere sahip. Crocodile'a vurduğundan daha zayıf bir yumruk ile Amiralden kan alıp yerden toplatıyor adam. Aynı Jozu teknikli saldırısıyla Crocodile'ı biraz uçurup kan almaktan başka etki bırakmıyor. Öyle ki Crocodile saldırmak için bekliyor adamı tekrardan. Bunun yanında Luffy'e yenildi diyorsun Crocodile. Bunun öncesinde de ''Alabasta Crocodile ile MF Crocodile aynı'' dedin. O zaman Luffy'nin Alabasta yumrukları > Jozu'nun MF hali oluyor senin mantığına göre. Biraz düşün bakalım...
Kapıları duvarları kum yapmak için adam lazım onlara.O yüzden jinbe sinirlendi sustu.Öyle bir işe yaramasa ümüğünü sıkar kancasını da Who gibi yamulturdu orada. :D

Bak ''Yenildi mi? Yenildi'' olayıyla bu bitseydi biterdi. Nasıl Crocodile öncesi yenilen pek çok karakter seriden çıkarıldıysa o tarz hapishaneye atılır bir daha da çıkarılmazdı. Fakat Mangaka bir şey görmüş ki yaptığında bunu düzeltti. Bak gördük diyorsun Moria'nın yaptığını görmemişsin demek ki. Neyi gördün? Bu adam Kaido zamanıyla Luffy zamanı bir mi? Adam Kaido olayı sonrası sadece yeyip, içip, yatıyor. Mangaka bunu özellikte gösteriyor adamları üzerinden adamları ''Moria-sama şu kadar gündür uyuyor'' falan diyorlar adam kendini salmış zayıflamış. O yüzden Doflamingo gelip zaten ''Zayıflamışsın'' diyor kendisine. Siz sadece istediğinizi görüyorsunuz, bana da ''bu akdar analize gerek yok'' diyorsun. Ne kadar analize gerek var? Buna karar verinde bundan sonra forumda ki herkes buna göre analiz yapsın o vakit. :D

Wb korsanları karşısında ki Akainu gibisin mübarek aman vermiyorsun. :D

Kapıları duvarları kum yapmak için adam lazım onlara.O yüzden jinbe sinirlendi sustu.Öyle bir işe yaramasa ümüğünü sıkar kancasını da Who gibi yamulturdu orada. :D
Heee Ivankov ve Jinbe'nin kapıları duvarları kıracak gücü yok yani. Her geçen gün yeni bir şey çıkartıp komik duruma nasıl düşüyorsun merak ediyorum yav. :D
Kapıları kum yapmak içinmiş :S

Who's Who diyor hala. La olum Dof ne diyor Croc'a? Fanı olduğun karakterden utan bunları demeye utanmıyorsan. :D

Wb korsanları karşısında ki Akainu gibisin mübarek aman vermiyorsun. :D
Aman vermiyorsun değil biraz mantıklı bir şey olsa ''Olabilir'' derim. Lafta Mangaya göre konuşuyorlar ama Manga sayfası atınca ''Bu kadar analize gerek yok'', ''Bu kadar incelemeye gerek yok'', ''Mangaka bu kadar ayrıntı düşünümyor'' diyorlar. Mangaka düşünmüyor aynen, seriyi de ben çiziyorum zaten. :D

Heee Ivankov ve Jinbe'nin kapıları duvarları kıracak gücü yok yani. Her geçen gün yeni bir şey çıkartıp komik duruma nasıl düşüyorsun merak ediyorum yav. :D
Kapıları kum yapmak içinmiş :S

Who's Who diyor hala. La olum Dof ne diyor Croc'a? Fanı olduğun karakterden utan bunları demeye utanmıyorsan. :D
Bunu çıkarmadan önce Croco söylüyor beni çıkarın abi bu duvarları sağ elimle hallederim bırakmayın burada abi diyor. :D Aç bul sayfayı ben mi bulacağım.

Okuduğunu anlamıyorsun, onları da boşa yapıyorsun. ;)

Yakınına varamaz mı? :S

Jinbe ID de "Beyazsakala dokunmana izin vermeyeceğim" diyor. Crocodile da "Burada hemen bu işi halledelim istersen" tarzında konuşuyor Jinbe'den çıt çıkmıyor. 1 defa gelmiyor Croc karşısına...

Ayni Jinbe "WB'yi koruyacağım" , "Luffy'i koruyacağim" deyip ikisini de koruyamıyor. Sonra Luffy'i koruyamayıp Akainu'ya deldiriyor. O noktada Crocodile gelip bunların ikisini de kurtarıyor. Üstüne bir de Jinbe'ye "Birini korumak istiyorsan bunu düzgünce yapmalısın" diye laf söylüyor yollarken.

Siz anca "Şu şöyle yapardı", "Bu böyle yapardı" :S

Mangaka diyor "Ankara" siz diyorsunuz...
Sen hala kafa olarak MF'de kalmışsın. Jinbei'yi acayip küçümsemişsin bu adamın sonradan yaptıkları ortada ve Crocodile'a ters gelen yetenekleri de var. Gayette yenebilir yani sen orada çıt çıkarmıyor diye güç seviyesi belirliyorsun kafanda. Crocodile'da Ivankov'a çıt çıkaramadı. Madem istemiyor sırrının bilinmesini kendini garantiye alıp orada işini bitirseydi ama buna yeltenmedi bile. Ee şimdi buna bakarak Ivankov daha mı güçlü diyeceğiz?

Aynı şeyi Mihawk içinde yapıyorsun aradan kaç yüz bölüm geçti kaç sene geçti tutunduğun manga panellerinin geçerliliğini bir sorgulasan iyi edersin. Çünkü ne Mihawk ne de Jimbe orada gösterdikleri seviyelerde kaldı. Alabasta ile MF Crocodile arasındaki farkı bu kadar dile getiren sen diğer karakterlerinde yerinde saymış şekilde gösterileceğini düşünmüyorsundur herhalde.

Son düzenleme:
Bunu çıkarmadan önce Croco söylüyor beni çıkarın abi bu duvarları sağ elimle hallederim bırakmayın burada abi diyor. :D Aç bul sayfayı ben mi bulacağım.
Öyle mi diyor? Sen yine hikayeni anlatıyorsun. Evet bir şeyler diyor ama senin gibi sallamıyor. Kapana kısılıyorlar orada fakat sadece bunun için demek sadece senin yapacağın iş. Ivankov ne diyor Luffy'e? ''Eğer Marineford'a gitmek istiyorsan onu serbest bırakamamız lazım'' diyor. Adamın gücüne güveniyorlar. Kapı için falan diyorsun, o kapı sahnesinde Mangaka adamın yeteneğini tekrardan hatırlatıyor. Çünkü adamın yeteneği kaç senedir çizilmedi. 100. bölümlerde işlenen karakter 500 küsürlerde tekrar ortaya çıkıyor. Neyse dediğim gibi ortaklık teklif eden Dof'dan utan o zaman ne diyeyim...

İşine gelince ''Bu adam Amiral seviyesi gelir'' diyorsun. İşine gelmeyince sayıklamaya başlıyorsun... :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık