Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Crocodile Yeniden Gözüktüğünde Seviyesi Ne Olur?

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    366
La ciddi ciddi crocodile gibi luffy'nin gearsız moduna yenilmiş birinin bu seçeneklerde ki bir seviyede ortaya çıkacağına inanan var mı. Şayet gücünü arttırsa bile bunu göremeyeceğiz çünkü adamın rolü bitti. Eğer bir daha görürsek son büyük savaş'da iki-üç hareket yapar tek rolü bu kalmıştır heralde. Fazla bir beklentiye girmemek lazım. Şu karakter üzerinden hala gizem kasılmaya çalışılması da ayrı bir olay :D wb ile olan husumeti, cinsiyeti hakkında ki iddialar vs. O kadar gizemin içinden e.oda croco'nun gizemine yer ayırmaz öylece bırakır. Hayır anlam veremediğim gearsız luffye yenilen adam 2y sonra 3.komutan ayarımı çıkacak :D eğer çıkarsa da oda baya sıvamış derim sen o kadar yıl bekle ama luffy'den dayak yedikten 2yıl sonra 3.komutan seviyesi ol :D eğer seri narutoya dönmeyecekse böyle bir şey imkansız bence.
Evet inanan var ben ve bunun hakında 18 sayfa dolduran korsanfan üyeleri

Son halini (MF) neden baz almıyorsun ? Belli ki mangaka Croco'yu güç seviyesi olarak çok yanlış işlediğini fark etti ki Mf'de bambaşka bir profil çizdi. Bunu görmezden gelip Croco gearsız Luffy'ye yenildi demek, istediğin açıdan bakmak ve istediğini görmekten farksız :(
Zaten MF arcı başlı başına güç dengelerinin alt üst olduğu bir arcken neyi dikkate alacam ki ? Yahu bu adam MF'de görmediğimiz bir hareketler mi yaptı gerçekten anlamıyorum, tamam şekil karakter ama ne biliyim alabasta'daki halinden farklı olarak ne gibi bir teknik ya da güç kullandı ? jozu'nun gelişini görmesi ve aynı hasarı aokijinin de alması croco'yu güçlü mü yapıyor ? bu tür kıyaslar zaten saçma ama bunlarla geleceksiniz biliyorum o yüzden belirtiyim dedim. Direk olarak tamam kendini geliştimiş diyebileceğim bir sahnesi yok MF'de croco'nun.

Zaten MF arcı başlı başına güç dengelerinin alt üst olduğu bir arcken neyi dikkate alacam ki ? Yahu bu adam MF'de görmediğimiz bir hareketler mi yaptı gerçekten anlamıyorum, tamam şekil karakter ama ne biliyim alabasta'daki halinden farklı olarak ne gibi bir teknik ya da güç kullandı ? jozu'nun gelişini görmesi ve aynı hasarı aokijinin de alması croco'yu güçlü mü yapıyor ? bu tür kıyaslar zaten saçma ama bunlarla geleceksiniz biliyorum o yüzden belirtiyim dedim. Direk olarak tamam kendini geliştimiş diyebileceğim bir sahnesi yok MF'de croco'nun.
Ciddi değilim de lütfen. Arabasta Croco ile MF Croco arasında bir değişiklik yoksa Allah da Sanji'yi taş etsin :(

Ciddi değilim de lütfen. Arabasta Croco ile MF Croco arasında bir değişiklik yoksa Allah da Sanji'yi taş etsin :(
İddia sahibi, iddiasını ispatla mükelleftir. Croco boy fanlarından bir analiz güzel olabilir. Ya MF'de croco'yu çok görmezden geldim ya da bana bir farklı görünmedi gözüme güç açısından. Croco boy hapisteyken kendini mi geliştirmiş, bu adam nasıl oluyor da alabastada ki halinden daha güçlü olabiliyor. Burada e.oda'nun croco boya güç olarak iade itibar yapıldığını düşünmüyorum ama saygınlık olarak fazlasıyla yaptığını düşünüyorum. WB'ye kafa tutması ya da kendi seviyesinden çok yüksek kişilere karşı fazla laf dalaşı yapması onu alabastada ki halinden güçlü yapmıyor sadece dediğim gibi saygınlığını arttırdı bu da e.oda'nın bir güzelliğiydi croco'ya.

Son düzenleme:
İddia sahibi, iddiasını ispatla mükelleftir. Croco boy fanlarından bir analiz güzel olabilir. Ya MF'de croco'yu çok görmezden geldim ya da bana bir farklı görünmedi gözüme güç açısından. Croco boy hapisteyken kendini mi geliştirmiş, bu adam nasıl oluyor da alabastada ki halinden daha güçlü olabiliyor. Burada e.oda'nun croco boya güç olarak iade itibar yapıldığını düşünmüyorum ama saygınlık olarak fazlasıyla yaptığını düşünüyorum. WB'ye kafa tutması ya da kendi seviyesinden çok yüksek kişilere karşı fazla laf dalaşı yapması onu alabastada ki halinden güçlü yapmıyor sadece dediğim gibi saygınlığını arttırdı bu da e.oda'nın bir güzelliğiydi croco'ya.
Alabasta Croco muhtemelen Jozu'dan tek yerdi.Güçlendiği açık bence.

@valanis

Sadece seni ikna etmek için Alabasta sonrası Crocodile'ın analizini mi yapayım?

Seni kırmayıp yapacağım.
Sadece benim için değil bir tek ben böyle düşünmüyorum dur ki 18 kişi seviyesi gelişmemiştir aynı kalmıştır seçeneğini seçmiş. Alabasta Croco vs MF croco olabilir, yani direk olarak hani alabasta'da şöyleydi mf'de artık böyle oldu diyebileceğimiz özellikleri var mı demek istemiştim. Jozu'dan aldığı omuz darbesi gelişmeyi gösteriyor mu gerçekten, alabasta da ki croco jozu'dan tek yiyecek adam mıydı ki böyle laflar ediliyor. Bana biraz MF'de ki croco çok fazla abartılıyormuş gibi geldiği için ben MF croco ile Alabasta croco arasında ki fark yoktur dedim var sa da çok çok azdır. Çünkü bu adam MF arcına kadar hapishanede gücünden düşmüş bile olabilirdi. Anlamadığım nokta burası işte 44 yaşına kadar kendini seviye olarak geliştiriyor shicki oluyor (bu kadar uzun zamanda ve yaşı da baya ilerlemiş potansiyeli de düşmüştür artık) ama luffy'den dayak yedikten sonra MF arcına geçen süre boyunca (çok az bir süre) kendini bir hapishanede geliştirmeyi başarıyor. Bu bana biraz ters geliyor açıkcası ondan MF'de direk olarak güçlü diyebileceğimiz bir hareketi var mı diye sorguladım. Aynısı dof için de geçerli o da güç olarak aynı seviyede olacak bence.

Şunu yazacaktım:

Alabasta Croco muhtemelen Jozu'dan tek yerdi.Güçlendiği açık bence.
Croco'nun karşısına dikildiği kişiler bile güçlenmiş olduğuna işaret. Mingo'nun Croco'ya ortaklık teklif etmesi vs.

Bunu Croco'nun hapishanede güçlenmiş olması olarak değil zaten Croco'nun olması gereken güç seviyesinin yansıtılması olarak düşün. Zaten Arabasta'da Luffy'nin Croco'yu nasıl yendiği de belli.

Ayrıntılı açıklamayı Croco fanlarına bırakıyorum. Şu an için bu konuya enerji harcayasım yok :)

Sadece benim için değil bir tek ben böyle düşünmüyorum dur ki 18 kişi seviyesi gelişmemiştir aynı kalmıştır seçeneğini seçmiş. Alabasta Croco vs MF croco olabilir, yani direk olarak hani alabasta'da şöyleydi mf'de artık böyle oldu diyebileceğimiz özellikleri var mı demek istemiştim. Jozu'dan aldığı omuz darbesi gelişmeyi gösteriyor mu gerçekten, alabasta da ki croco jozu'dan tek yiyecek adam mıydı ki böyle laflar ediliyor. Bana biraz MF'de ki croco çok fazla abartılıyormuş gibi geldiği için ben MF croco ile Alabasta croco arasında ki fark yoktur dedim var sa da çok çok azdır. Çünkü bu adam MF arcına kadar hapishanede gücünden düşmüş bile olabilirdi. Anlamadığım nokta burası işte 44 yaşına kadar kendini seviye olarak geliştiriyor shicki oluyor ama luffy'den dayak yedikten sonra MF arcına geçen süre boyunca (çok az bir süre) kendini bir hapishanede geliştirmeyi başarıyor. Bu bana biraz ters geliyor açıkcası ondan MF'de direk olarak güçlü diyebileceğimiz bir hareketi var mı diye sorguladım. Aynısı dof için de geçerli o da güç olarak aynı seviyede olacak bence.
Onların bazıları Crocodile'ı sevmeyen. Crocodile'ın adını gördükleri zaman küfür olarak algılayıp sadece adamı eleştiren tipler. Onların bazılarına bir şey anlatamaz buradan hiç kimse.

Alabasta ile MF arasında sana bir çok fark gösterebilirim hemde arada uçurum olacak şekilde neyse açarım konuyu alıntılarım seni okuyup incelersin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık