Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Emporio Ivankov

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    273
marineforddan beri çoğu kişinin seviyesi farklılaştı ivankovu görmedim ama hafife alınamaz aynı şekilde crocoyu da hafife alamam o yüzden karar veremiyorum

@Rika Evet ödül sisteminin farklı geleceğini düşündüğümü söyledim zaten, bu noktada da benim için kanıt atmışsın. ;)

Ahahah işine geldiği gibi anlamak bu olsa gerek. Benim dediğim şey sizin önceki boş yorumlarınızı patlatmak, size göre Mihawk Crocodile'dan çok farklı seviyedeydi, Mihawk ciddiye almıyordu MF de, hatta bazı fanlara göre Zoro 2 yıl sonrası geldiği hâliyle falan tek atıyordu. Bu ortaklık ile beraber bu düşünceler, yani senin ve bazı fanların düşünceleri balon olup patladı.

Yoksa biri başka birini ciddiye aldı diye gurur kaynağı yok. Diyorum ya sen işine geldiği gibi olayları kıvırmaya alışmışsın bu konuda da eski dediklerini farklı yere çekiyorsun. "Mihawk Crocodile'ı ciddiye bile almadı len" diyen sen şimdi de "Bunu diyorsun" hikâyesi yazıyorsun. Senin ve sizin eski dediklerinize karşı bunu yazıyorum ama işinize gelmeyip olayı farklı yere çekiyorsunuz, alıştık size de yenilmiyor bu hareketler bu forumda. ;)
Bak yine söyleyeyim, Crocodile'ın Zoro karşısında şansı yok.

Mihawk ve Croco'yu bana anlatma, yani on yıldır Mihawk Croco'ya tek atmadı, insaflı davrandı sağolsun diyen adamdın. Şimdi de bak gördünüzmü Mihawk Croco'yu ciddiye alıyor diye sevindirik oluyorsun. :D

Bak yine söyleyeyim, Crocodile'ın Zoro karşısında şansı yok.

Mihawk ve Croco'yu bana anlatma, yani on yıldır Mihawk Croco'ya tek atmadı, insaflı davrandı sağolsun diyen adamdın. Şimdi de bak gördünüzmü Mihawk Croco'yu ciddiye alıyor diye sevindirik oluyorsun. :D
Aynen yok. :hhh:

Hahaha nerede dedim lan bunları. Tek atar diye boş yapanlar ile tartıştık bunca zaman. Diyorum ya sen hikayeciliğe alıştın iyice, olmayan şeyleri şöyle böyle diye anlatır oldun. :D

@Rika Evet ödül sisteminin farklı geleceğini düşündüğümü söyledim zaten, bu noktada da benim için kanıt atmışsın. ;)
Ödüllerin uçacağını ben söylemişim. Sen bunu öngörememişsin. Bari bunda yanıldığını kabul et. Croco beklediğin ödülün 7 katını almış. Hayır 4 sene uzun bir süre değil. 4 sene önce Wano yeni başlamıştı. Ve hayır bir de amiral gücünde diyorsun adama. Ödüller uçmasa bile amiral gücünde adam 300-400 alır mı yahu :)

Ödüllerin uçacağını ben söylemişim. Sen bunu öngörememişsin. Bari bunda yanıldığını kabul et. Croco beklediğin ödülün 7 katını almış. Hayır 4 sene uzun bir süre değil. 4 sene önce Wano yeni başlamıştı. Ve hayır bir de amiral gücünde diyorsun adama. Ödüller uçmasa bile amiral gücünde adam 300-400 alır mı yahu :)
Yahu 500 çıksa diye muhabbet açmışsın öncesinde bir öyle bir böyle demişsin. Şimdi de uçacak demiştim diyorsun, Vista muhabbetini açmışsın yine kendin. Yani çok öngörülü mü oldun şimdi sen bana öngöremedin diyorsun. :S

Jinbe örneği ortadaydı 2 yıl sonra ödülü açıklanan bir Shichi olarak. Olan şeyler üzerinden konuşuyorduk...

500 demişim, güç olarak verilirse daha fazla olmalı demişim. Ben Shichilerin genel olarak düşük ödül alacağını söyledim la, fikrim bu şekildeydi. Yani ödül=güç olmaz dedim ki Jinbe örneği de onu gösteriyordu o dönem. Yani sen hala Amiral muhabbetini açmaya çalışıyorsun. :S

Yalanmı, bir aydır ağzın kulaklarında Mihawk Crocodile'ın teklifini kabul etti diye.
Hahaha bak yine istediğini istediğin gibi anlamak olayını yaşadın. Benim bu konuda ki yorum yazma sebebim sizin "Mihawk Crocodile'ı ciddiye almadı len" yorumlarınız patladığını göstermek. Patladınız da zaten ama hala kıvırıyorsun... :D

Yahu 500 çıksa diye muhabbet açmışsın öncesinde bir öyle bir böyle demişsin. Şimdi de uçacak demiştim diyorsun, Vista muhabbetini açmışsın yine kendin. Yani çok öngörülü mü oldun şimdi sen bana öngöremedin diyorsun. :S

Jinbe örneği ortadaydı 2 yıl sonra ödülü açıklanan bir Shichi olarak. Olan şeyler üzerinden konuşuyorduk...

500 demişim, güç olarak verilirse daha fazla olmalı demişim. Ben Shichilerin genel olarak düşük ödül alacağını söyledim la, fikrim bu şekildeydi. Yani ödül=güç olmaz dedim ki Jinbe örneği de onu gösteriyordu o dönem. Yani sen hala Amiral muhabbetini açmaya çalışıyorsun. :S
Şu anda ödül=güç diyor musun peki? Mesela kek adası Luffy'yi döver mi Croco?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık