Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Canavar Korsanları

Nereye Kadar Gidebilir?

• Kullanılan toplam oy
    130
Whonun meyve luccininkinden iyi yaw. Gerçi luccide rokugan falan vardı. Bence o zamanki Luffyde gayet sağlam karakterdi. Hani bir commander etmesede böyle f6 çok rahat ederdi.
Kesinlikle yorumuna katılıyorum...

Dediğin gibi Luccide Rokugan var. Hala başka bir hükümet üyesinde görmedik... Kaç sayı geçti Lucciye özel tutuyor.. Jimbeide dillendiriyordu Altı stile zekice şeyler eklemiş Who ama.. nihai teknik yok adamda.

La birbirine tek atacak değiller ya.. ben en son Queen ayakta kalır diyorum... Bu ikisi uzunca çarpışsa zaten yeni bilimsel silahları ortaya çıkar. Mesela Nerf'in su silahları gibi :ehe:
Hee onun yetenekleri çıkana kadar Croc heralde ''hazır ol'' da duracak heralde. :D
Siz Croc'un meyve kullanım gücünü unuttunuz heralde. Queen gibi uçamayan karakterlere karşı Croc x2 avantajlı herhangi bir dövüşte.

Bir de şunları serinin ilk döneminin başları sayılabilecek yerde ''Ana karakter plot armoru'' dediğimiz noktada gösterdiğini unutmamak gerekli. Öyle ki şöyle güçlü tekniklerden bir tanesini bile MF de gösterdiğini görmedik bu adamın. Yani 2 yıl sonrası güncel şartlarda ve bu adamın ''Yaralarımı iyileştirdim'' dediği noktada neler yapabileceğini düşünmek lazım. Bu adam ''Tüm ülkeyi meyve hakimiyeti altına alma'' gücünü göstermiş bir karakter hem de o zamanın şartlarında. Bunu seride yapan karakter sayısı 1 elin parmağını geçmiyor, hem de yaptıkları yerler öyle Alabasta büyüklüğünde falan da değil.

Konulara dikkat ediyorum 2-3 gündür Dof'a bir oyun oynandı ve iyice gömüldü. Şimdi Crocoyu yüceltme konuları karşımıza çıktı :D

@Sir Crocodile Gizli ama çok sağlam bir lobi yapılmış gibi hissediyorum. :d
Valla lobi yapmadım öyle şeyler huyum da değildir. :D
Bir şeyler anlatıyorum, gösteriyorum görmek isteyenlere o kadar. Zamanında çok gömüldü anlamsızca, şimdi ki şartlarda değeri az çok anlaşıldı. Gördüğümüz zaman daha da anlaşılacak bence...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık