Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Canavar Korsanları

Nereye Kadar Gidebilir?

• Kullanılan toplam oy
    130
Jinbe'nin yeri ayrıdır zaten ona lafım yok. Ancak Crocodile'ın da hakkını yememek lazım. Mihawk'ı durdurmak, Ace'i kurtarmak, Luffy ve Jinbe'yi kurtarmak çok büyük işler. Oda bu karaktere değer veriyor ki böyle paneller çizmiş. 2 yıl aradan sonra Jinbe ayarı çıkarsa sırıtmaz, biraz altı olursa da garipsenmez.
Bence yeri tam orası zaten biraz altı gibi. Gerçi Jimbei gözümde kumadanda sağlam gözüküyor son zamanlarda

Jack hortumla bahçe sulaması yapar buna Allahından bulur Croco. :D Ama oraya gelene kadar da yaşamaz zaten tanınmaz hale getirirler.xD
Ödüllere göre Who> Maria > Sasaki >Ulti diye gitmesi lazım ama Maria ile Sasaki denk zaten aynı güçtedirler.
Güç olarak bence öyle değil. Yoksa aralarında hiçbiri bence Ulti'nin Bm'den yediği saldırıdan kalkamazlar Who dahil.

Ya Croc için dememdim aşağıda yazdım.. Linlin'e kafa attığı gibi kafa atar xd

Zaten Croc özelinde demedim.. Arkadaş Sanjinin rakibi diye ayrı ezikliyor...
Queen'in elle tutulur adam akıllı bir olayı yok. Germa özentisi olmaktan öteye gidememiş biri. Yeni dünya gibi bir yerde bireysel dövüşte roket kullanan adamdan, hayvan gibi cüssesine görünmezlik ekleyince bir işe yarayacağını zanneden bir armuttan ne beklenir bilmiyorum. Sonuç itibariyle Croco'yu yenecek bir saldırısı yok bu adamın. Croco alır bu sığır etini.

Queen su zaafını biliyordur bilimadamı sonuçta.Rencide eder crocoyu insan içine çıkartmaz eski savaş timsahcığı derler Queen ile karşılaşırsa. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık