Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Canavar Korsanları

Nereye Kadar Gidebilir?

• Kullanılan toplam oy
    130
Jack'e kadar gelir deyip bonkör bile davranmışım. Ama ben patlamadım, Oda patladı. Crocodile'ın bu kadar güçlü dönmesinin hiçbir mantıklı açıklaması yok.
Beceriksiz mangakamız yeni karakter çizmeyi beceremediği için böyle çöplere sarıp serinin içine iyice ediyor sadece.

Alabasta da bu adamın kendini salmış olduğu daha sonrasında ''Pskoloik olarak yaralı'' dendiği de söylemiştim ama. Bak ona rağmen meyve üzerşnden öyle şeyler gösterdi...

Oda bu karakter için zamanında ''Denizlerde Luffy gibi hızlıca yükseldi'' diyordu. Yani 81 M ile Shichi olmuş geçmişte adam ne yaptıysa ve sonrasında WB'ye meydan okuma olayı var ne kadar yenilse de. Bak bu konuda bile yenildiği WB'yi gördük ve bu adam MF de ki WB'ye zayıf diyordu bu sebepten dolayı...

Bence de çok farklı işler yapacaklar. Aokiji olur mu? Bilemiyorum. Hala Denizciler ile olayı olabilir diye düşünüyorum onun ters olsalar da Teach olayı biraz garip geliyor bana hala o konuda...

Tamam da Enel için ''Psikolojik olarak yaralıydı, salık bir hali vardı'' tarzında şeyler söylediler mi? Yani her karakter için benzer senaryo yok.
Bu olaylar önemli bu konuda. Yani Croc WB olayı sonrası kendini salmış gösterilenler kadarıyla. Bu kadar zaman söyledim bunları...
Tamam psikolojik olarak etkilendiyse, Oda efendi bu adama 5 bölüm daha ayıracak. Okuyucuya söylemek yetmiyor bazen. Bir fb göreceğiz, WB'den sonra umudu kırılacak. Hakisi zayıflayacak. Tam da kendi konfor bölgesi olan çöl iklimine hem de antik silah da bulma ihtimaliyle gidecek. Psikolojisinin okuyucuya yansıtılması gerekiyor.
Ödüle takılmıyorum zaten, yıllar önce donmuştur o ödül.

Tamam psikolojik olarak etkilendiyse, Oda efendi bu adama 5 bölüm daha ayıracak. Okuyucuya söylemek yetmiyor bazen. Bir fb göreceğiz, WB'den sonra umudu kırılacak. Hakisi zayıflayacak. Tam da kendi konfor bölgesi olan çöl iklimine hem de antik silah da bulma ihtimaliyle gidecek. Psikolojisinin okuyucuya yansıtılması gerekiyor.
Ödüle takılmıyorum zaten, yıllar önce donmuştur o ödül.
Bölümde söyledi zaten, panellerde gösterdi. Bu adam MF'ye nasıl geldi ama WB'nin ölümünde nasıl tepki verdi bir bak. Tekrardan Yeni Dünya'ya dönüşünde bile "Yaralarımı iyileştirdim, şimdi bunu kanıtlamak için Yeni Dünya'ya gidiyorum" diyerek giriyor adam. Bak bu olaylardan bile bu adamda çok farklı bir durum olduğu belli olmuştu zaten...

Yani o dönem haki olayları bile yok adam 2 yıl sonrası daha anca oturttu bu olayları oraya girmemesi normal o dönem. Ace örneği ortada haki bilen Ace eski dönemde Smoker ile alakasız bir diyaloğa giriyordu meyve üzerinden...

La olum bu adamlar ne yaptı ödülleri şişirildi ben ona bakarım.Denizci erlerini kesmekle kastılarsa yemişim ödüllerini.Adamlar yonkou indiriyor ödüllere bak bunlar etrafta dolanıyor ödüllere bak.Hayır göster bakalım kime ne tehdit oldu bunlar amiral mi indirdi impel downa mı girdi karasakalla mı kapıştı ne yaptılar? Ortada bilgi yok ödül var pehh:hıh:

Bölümde söyledi zaten, panellerde gösterdi. Bu adam MF'ye nasıl geldi ama WB'nin ölümünde nasıl tepki verdi bir bak. Tekrardan Yeni Dünya'ya dönüşünde bile "Yaralarımı iyileştirdim, şimdi bunu kanıtlamak için Yeni Dünya'ya gidiyorum" diyerek giriyor adam. Bak bu olaylardan bile bu adamda çok farklı bir durum olduğu belli olmuştu zaten...

Yani o dönem haki olayları bile yok adam 2 yıl sonrası daha anca oturttu bu olayları oraya girmemesi normal o dönem. Ace örneği ortada haki bilen Ace eski dönemde Smoker ile alakasız bir diyaloğa giriyordu meyve üzerinden...
Bir cümleyle söylemek demek, okuyucuya his olarak geçmesi demek değildir. Söylemedi, ima edilmedi demiyorum ki. Böyle büyük bir dönüş yaptıracağın karakteri ele almalıydı ve en azından Alabasta'daki halini bir zemine oturtmalıydı. Seriye güç dengeleri açısından çok ayar çekildi zaten.

Bir cümleyle söylemek demek, okuyucuya his olarak geçmesi demek değildir. Söylemedi, ima edilmedi demiyorum ki. Böyle büyük bir dönüş yaptıracağın karakteri ele almalıydı ve en azından Alabasta'daki halini bir zemine oturtmalıydı. Seriye güç dengeleri açısından çok ayar çekildi zaten.
Yok bazı konularda katılıyorum ama döneceğine karşı belli etmişti yani. ''Ben çok sürpriz karşıladım'' veya ''Crocodile çok alt seviye bir karakterdi'' diyen zaten dikkatli okumamıştır bu adamın hikayesini. Yani aslında kapak hikayesi, ID ve MF de işledi diyebiliriz ama net şekilde ''Bu adam şu seviyede'' dememişti. Sadece film de eski olayla ilgili bir bilgi verildi. Şuan da o durum oluyor gibi... :D

La olum bu adamlar ne yaptı ödülleri şişirildi ben ona bakarım.Denizci erlerini kesmekle kastılarsa yemişim ödüllerini.Adamlar yonkou indiriyor ödüllere bak bunlar etrafta dolanıyor ödüllere bak.Hayır göster bakalım kime ne tehdit oldu bunlar amiral mi indirdi impel downa mı girdi karasakalla mı kapıştı ne yaptılar? Ortada bilgi yok ödül var pehh:hıh:
Luffy MF'da kral haki ile bayılttı ödül artışı malum : )

Şimdi Page One'ın balgam atıp atmamasına bağlı. Ya da diğerlerinin. Atmazlarsa King hariç hepsini alır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık