Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Canavar Korsanları

Nereye Kadar Gidebilir?

• Kullanılan toplam oy
    130
Ya croco boyda en saçma olan şey adamın suya olan zaafı, adam her şeyi kurutabiliyor. Umarım uyanış vb. bir güçle bu zaafiyetini giderir Oda, bana gerçekten çok saçma gelmişti.

50 milyonluk korsan dövüyor devrimciler gibi.Kum-kun’da gelip bunla övünmeye çalışıyor elinde başka birşey yok çünkü.Oda kimseyi 50 milyonluk korsanla övünecek duruma düşürmesin.:ehe: Hoş bunlar 50 milyon da etmiyordur.
Koffy'nin Tsuru'nun gemiyi görüp şöyle bir duruma geliyordu, tayfasıyla beraber topuklaması da cabası...
Crocodile ise o zamanlar Shichibukai olarak WB'ye meydan okumak ile meşguldü. Dof o sıralar Crocodile abisinin kahramanlıklarını gazeteden okuyordu, Dressrosa arc da mangaka açıkladı bunu hatırlarsın. Rosinante'nin okuduğu gazetelerde görünüyordu Koffy'nin fb'si olduğu zamanlarda. ;)

Bana 50 M'lik korsanlardan bahsetme Koffy'nin indirdiği kişileri de gördük, dizdirme bana şimdi onları. İyice alıştın hikaye anlatmaya... :D

Ne olacak senin bu Crocodile haterliğin? :D
Gerçekler ne zamandan beri hater'lık olmuş Sir Kum. Yüksek seviye kime bakış atmış bugüne kadar kimsenin arkasına saklanmadan acaba.

50 milyonluk korsan dövüyor devrimciler gibi.Kum-kun’da gelip bunla övünmeye çalışıyor elinde başka birşey yok çünkü.Oda kimseyi 50 milyonluk korsanla övünecek duruma düşürmesin.:ehe: Hoş bunlar 50 milyon da etmiyordur.
50 milyonu geç 5 milyon beri bile etmezler. He kendisi 5 milyon eder ama o kadar da gömmeye gerek yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık