Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Balıkadamlar

Hangisinde takılır?

• Kullanılan toplam oy
    113
Jinbeiyi prime döneminde bile alamaz. Doğrudan antisi. Adam havadaki su buharı ile şeytan meyvesi yemiş kişilere hakisiz bile vurabiliyor. Vurduğunda da oturtuyor. Adam içeriden vuruyor bir de. Şok dalgalı vuruyor. Hody'i de alamaz bence. Adam çok güzçlü aslında.

Dediğim şey çok net bak anlarsan. Jinbe diyor ki ''WB'ye dokunmana izin vermeyeceğim'' ve peşine Crocodile ''Bunu hemen burada halledelim mi?'' diyor. Sonra Jinbe'den çıt çıkmıyor. Şu sahne sonrası bile aslında konuşmaya gerek yok ama konuşuyoruz...

Dediğim gibi senin Croc konusunda düşüncelerin belli, Dellinger'ı bile alamıyordu sana göre. Bu konuda da şaşırmıyorum o yüzden...
Crocodile herkese posta koyuyor. Wb'ye de saldırıyor. Adamda laf var icraat yok. Anca gücü buggy yetti :D

crocoyu sağ kol üstü görüyorum artık sağ kolların herhangi biri bile hepsini alabilir gibi croco akşama rakı balığını yapar

Crocodile herkese posta koyuyor. Wb'ye de saldırıyor. Adamda laf var icraat yok. Anca gücü buggy yetti :D
Aynen, çevir kazı yanmasın. :D

Buldu mazlumu, dövüyor işte. Gel luffy'e de saldırsana artis? Öyle laf atıp köşeye çekilmekle olmuyor.
Sen hala Luffy mi diyorsun la?
MF olayiniz bile patladı da neyse.
Senin çok yorumum var daha hemen "Mazlum" falan kim mazlum? :S

Tam gün doğdu sana da. :D
Benden önce kimseyi alamaz diyenleri etiketle bari, gözün beni kesti de mi?
Dahs çok konu var yav gözüm niye seni kessin takılıyor sadece. :S

O "Hiçbirini alamaz" diyenlerin biri Koffy fanı zaten olayı belli, diğeri Dark zaten hateri. Diğeri de zaten @kekomancer bunu zaten ipe götürmek lazım...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık