Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Balıkadamlar

Hangisinde takılır?

• Kullanılan toplam oy
    113
Pokemon vs oynayanlar bilir. Bu counter işleri tehlikeli kumun, suya karşı hiçbir şansı yok. Tek bile yiyebilir.
Dediğim şey çok net bak anlarsan. Jinbe diyor ki ''WB'ye dokunmana izin vermeyeceğim'' ve peşine Crocodile ''Bunu hemen burada halledelim mi?'' diyor. Sonra Jinbe'den çıt çıkmıyor. Şu sahne sonrası bile aslında konuşmaya gerek yok ama konuşuyoruz...

Dediğim gibi senin Croc konusunda düşüncelerin belli, Dellinger'ı bile alamıyordu sana göre. Bu konuda da şaşırmıyorum o yüzden...

Dediğim şey çok net bak anlarsan. Jinbe diyor ki ''WB'ye dokunmana izin vermeyeceğim'' ve peşine Crocodile ''Bunu hemen burada halledelim mi?'' diyor. Sonra Jinbe'den çıt çıkmıyor. Şu sahne sonrası bile aslında konuşmaya gerek yok ama konuşuyoruz...

Dediğim gibi senin Croc konusunda düşüncelerin belli, Dellinger'ı bile alamıyordu sana göre. Bu konuda da şaşırmıyorum o yüzden...
Öhm öhm, croco abim mesela Mihawk'a da başım ağrıyor dediydi ve Mihawk'dan çıt yoktu. Yani croco>>>>>>>>>>>mihawk çıkıyor bu mevzudan. Çok derin analiz bilgilerimle bu sonuca vardım.

Hatta şu da var, misal wbye yaşlı moruk, seni öldürmeme bile değmezsin falan diyordu, bu da croco>>>>>>>>>>>>wbnin kanıtıdır. Millet hala konuşuyor. İnanılmaz ya. Halbuki oda yıllar önceden mesajı vermiş :hhh:

Arlong ve hody biraz sağlam olsalar onlar bile bu kum kalesini yıkar geçer ama işte.Denizci erlerini döven deniz kumu torpille seriye sokulup balon ödül aldı.Neyse jimbei reis bunu her türlü indirir ıslata ıslata döver :a:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık