Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Crocodile İddiaları

Crocodile Haki kullanıyor mu?

• Kullanılan toplam oy
    137
Birşey uğraşamadım ama yaz bana da Selim'in iddaadan haki varsa 1 hafta Croco avatarı ve öveceğim.H.haki varsa da Croco Dof parantez içi h.haki imkansız neredeyse :D Sen karşılığında ne yapacaksın ?
Yahu başta yazdığın iddaa iyiydi işte. Onu yapalım karşılıklı Selimin dediği şeyde de yazacaksın Croc>Dof zaten. Senin ki farklı olsun.

Şunu yapalım işte.

Haki varsa eğer

2 hafta Croco avatarı
( Crocodile büyük adamdır Doflamingo'dan güçlüdür. ) Parantez içinde.
Ve 15 gün Crocodile fanlığı yapacağım.

Haki yoksa eğer

2 hafta Doflamingo avatarı
( Doflamingo kral adamdır amiral seviyesidir. ) Parantez içinde.
15 gün Doflamingo fanlığı yapacaksın.

Hatta ben @NALAKA ile olan iddaa için 1 hafta daha fazla fanlık yapacağım. Yani 22 gün. :)

Yahu başta yazdığın iddaa iyiydi işte. Onu yapalım karşılıklı Selimin dediği şeyde de yazacaksın Coroc>Dof zaten. Senin ki farklı olsun.

Şunu yapalım işte.

Haki varsa eğer

2 hafta Croco avatarı
( Crocodile büyük adamdır Doflamingo'dan güçlüdür. ) Parantez içinde.
Ve 15 gün Crocodile fanlığı yapacağım.

Haki yoksa eğer

2 hafta Doflamingo avatarı
( Doflamingo kral adamdır amiral seviyesidir. ) Parantez içinde.
15 gün Doflamingo fanlığı yapacaksın.

Hatta ben @NALAKA ile olan iddaa için 1 hafta daha fazla fanlık yapacağım. Yani 22 gün. :)
Ondan vazgeçtim o zaman kabul edecektin.Farklı olsun diyorsan avatar 2 hafta kalsın ve parantez içine Luffy'den büyük yada amiral seviyesi yazayım Dare'nin iddaada.

O zaman yine sen kabul etmedin olum, ben ediyordum. :D

Ben daha fazla yapacağım diyorum yine kabul etmiyorsun arkadaş. Bu kadar eminsen diye kabul etmiyorsun ki? Çıkmayacak işte :oleyo2:
Sen kaybedince parantez içine crocoyu aşağılamıyorsun ama ben doffy aşağılıyorum şartlar eşit olmadığından niye kabul edecektim ki o zaman.Neyse 1 ay croco avatarı 1 hafta da öveceğim haki varsa.H.haki çıkarsa da paranteze Doflamingo hapishane kuşudur yazacağım bunu kabul edersin herhalde. :) İlk sayfadaki iddaadan fazla işte.

Sen kaybedince parantez içine crocoyu aşağılamıyorsun ama ben doffy aşağılıyorum şartlar eşit olmadığından niye kabul edecektim ki o zaman.Neyse 1 ay croco avatarı 1 hafta da öveceğim haki varsa.H.haki çıkarsa da paranteze Doflamingo hapishane kuşudur yazacağım bunu kabul edersin herhalde. :) İlk sayfadaki iddaadan fazla işte.
Yine Dof'u aşağıladın ama olsun kabulüm. :D

O zaman iddaa şu halde şuan, bir hata varsa düzelt.

Haki varsa eğer

Millennium Wizard

1 ay Crocodile avatarı kullanacak.
1 hafta da Crocodile övecek.
H.haki çıkarsa da 1 hafta parantez içine ''Doflamingo hapishane kuşudur'' yazacak.

Kendi iddaam olarak da Haki çıkmazsa şu şekilde olsun.

15 gün Doflamingo avatarı kullanacağım.
15 gün Dof öveceğim
.
1 hafta parantez içine ''Doflamingo amiral seviyesidir'' yazacağım.

Eklemek istediğin bir şey varsa benim iddaama söyle. :)

Yine Dof'u aşağıladın ama olsun kabulüm. :D

O zaman iddaa şu halde şuan, bir hata varsa düzelt.

Haki varsa eğer

Millennium Wizard

1 ay Crocodile avatarı kullanacak.
1 hafta da Crocodile övecek.
H.haki çıkarsa da 1 hafta parantez içine ''Doflamingo hapishane kuşudur'' yazacak.

Kendi iddaam olarak da Haki çıkmazsa şu şekilde olsun.

15 gün Doflamingo avatarı kullanacağım.
15 gün Dof öveceğim
.
1 hafta parantez içine ''Doflamingo amiral seviyesidir'' yazacağım.

Eklemek istediğin bir şey varsa benim iddaama söyle. :)
Tamam sıkıntı yok.Parantez içini 1 ay yap hatta h.haki konusunda çok eminim.Crocoda h.haki çıkarsa çok adamda çıkmış olur zaten önemi azalır yanarız 1 ay olsa ne olur :/ Forumun dediği gibi ele ayağa düşmüş olur h.haki :D

Tamam sıkıntı yok.Parantez içini 1 ay yap hatta h.haki konusunda çok eminim.Crocoda h.haki çıkarsa çok adamda çıkmış olur zaten önemi azalır yanarız 1 ay olsa ne olur :/ Forumun dediği gibi ele ayağa düşmüş olur h.haki :D
Hadi len oradan ele ayağa düşmüş olacakmış. Milyonda bir çıktığı söylendi H.hakinin Crocodile gibi bir karakterde çıkmazsa diğerlerinde de çıkmasın zaten. :D
1 ay olarak düzeltiyorum, zamanı gelince ne olursa olsun seninle iyi eğleneceğiz. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık