Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Counter Strike: Global Offensive (2012)

Sıkı bir takipçi değilim ama dün biraz girip maçları izledim
Woxic kurucu zaten
Xantares kemik
Diğer üç isimden hepsi de yer yer iyi oynasa da imorr sanki calyx ve xflouddan daha zayıf gibi geldi
Biraz da diğer iki ismin değişmesi sadece kötü oynadıklarından olmamış herhalde:bilmem:
2017den beri arenanın sıkı bir takipçisi olarak Imorr kesinlikle daha kötü

@Tiksav Lee Maj3r hakkında ne düşünüyorsun güncel pek fazla takip etmesemde Prime Space Soliders dönemedinde deli gibi izlerdim o zamanlarda fazla beğenmezdim Maj3r'in Iglsini Sangal döneminde de hiç başarılı değildi bence Igl olarak koskoca Türkiyede oyuncumu yok aynı kadro arasında dönüp duruyorlar xFloud'dan ümitliydim gelecek vaat ediyordu çıkarmışlar kadrodan bi ara Logicman vardı sanki fena değildi awp'si gelişebilrdi o nerde ne yapıyor hiç bilmiyorum Calyx'ide çıkarmışlar performansı değişti mi bilmiyorum ama beni SS zamanında xantares kadar heycanlandıran tek oyuncuydu kendisi.

2 arka oyuncusu çıkardılar. Maj3r'in gelip Imorr yerine Calyx'in çıkmasına Xantares'in tek Entry kalmamasına ve Ct'de zaman zaman uygulanan çift AWP setup'ına bağlıyorlardı ama Paz geldi hem Imorr'dan daha iyi entry hem de Paz daha iyi AWPer. Yani Imorr dururken Calyx ve xFl0ud'un çıkması ya adamcılık ya da aptallık başka bir açıklaması yok. İyi niyetli olduğum için aptallığa yoruyorum hadi.

xFl0ud'un şu twiti beğenmesi de manidar olmuş

J3r Igl için geldi çok mantıklı ama Paz support değil oynayamazda bu rolü yapabilecek iki oyuncu Calyx ve xFl0ud out takımın en çok entry veren entry fragger olmasına rağmen support kadar kill çıkarıp her el ölen adam Imorr in Komikmiş.
6 aydır valorant oynayan 2 oyuncu+imorr ile takım daha kötü olacak gibi. Space soldiers zamanlarında neredeyse tüm maçları izlerdim oyuncuları bilmediğimden değil ama bu takımı 6 aya kalmaz ex-Eternal Fire olarak görürüz

@Tiksav Lee Maj3r hakkında ne düşünüyorsun güncel pek fazla takip etmesemde Prime Space Soliders dönemedinde deli gibi izlerdim o zamanlarda fazla beğenmezdim Maj3r'in Iglsini Sangal döneminde de hiç başarılı değildi bence Igl olarak koskoca Türkiyede oyuncumu yok aynı kadro arasında dönüp duruyorlar xFloud'dan ümitliydim gelecek vaat ediyordu çıkarmışlar kadrodan bi ara Logicman vardı sanki fena değildi awp'si gelişebilrdi o nerde ne yapıyor hiç bilmiyorum Calyx'ide çıkarmışlar performansı değişti mi bilmiyorum ama beni SS zamanında xantares kadar heycanlandıran tek oyuncuydu kendisi.
Maj3r çok iyi IGL olmasa da elimizde tek IGL. Imorr bu rolü üstlendiğinde tier 1.5 kadar çıktık Maçı kaybetsekte dünya sıralanmasında üçüncü olan Ence'i imza haritasında yendik. (Nuke) Big'i imza haritasında yendik (Dust2) aynı Big Faze'i yenmişti Dust2de. Faze şuan dünyanın en iyi takımı. Mouz ve Imprial'ı eledik

xFl0ud çok fazla potansiyel vaadediyordu avrupada bile bu kadar üst düzey clutch pozisyonu oynayabilen onun yaşında pek oyuncu yok. Imorrla aynı side oynamanın kurbanı.. ki Imorr sürekli b side'a entry verse de çok kez side'ı tek başına tuttuğunu gördüm. Major'de de adından söz ettirdi.

Calyx'e gelirsek takımda kötü değildi. Xantares ve Woxic'in ardından en kilit isim oydu. Zaten Imorr dışında fazla zayıf kalan olmuyordu takımda zaman zaman Calyx ve xFl0ud'un katkısı düşüyordu ama sürekli olan bir durum değildi. Zaten sürekli üstü düzey performans veren XANTARES var takımda diğerlerinde zaman zaman düşüşler oluyor.

1 yıldır Valorant oynayıp kayda değer hiçbir başarı elde edemeyen paz'ı alıp Calyx'i atmak akıl işi değil. Takım ilk kurulduğunda alınsa neyse... Paz gelmeseydi Calyx'in atılmasının bir mantığı vardı. Çünkü Eternal Fire Imorrla birlikte ct'de çift AWP setup'ına geçiyor zaman zaman ve çok etkili olabiliyordu. Aynı zamanda Calyx'in oyun tarzını bilirsin arkadan oynamayı seven bir isim XANTARES tek entry kalmasın diye Imorr'un takımda tutulması mantıklıydı daha genç ve potansiyel vaadeden xFl0ud'u Calyx yerine tercih ettiler dedim. Şimid Paz'ın gelmesi bu mantığı neden bozdu hemen söyleyeyim Space günlerinden de hatırlaycağın üzere Paz çok iyi bir AWP oyuncusu ve iyi bir Entry yani Imorr'un vaadettiği her şeyi o da vaadediyor. (NgiN, XANTARES ve Paz arasında değişiyordu Entry ve Sec. Entry) xFl0ud yedeğe alındı böylece ne oldu elimizde bulunan iki arka supoort oynayabilecek Calyx ve xFl0ud'u ana beşliden atmış olduk. Imorr'un hala ilk beşlide olması çok mantıksız.

L0gicman bir çok yetenekli Türk oyuncu gibi valorant geçti. Geçenlerin hepsi Eternal Fire tr cs'yi tekrar canlandırmadan önce geçti şuan Logic valorant oynuyor.
6 aydır valorant oynayan 2 oyuncu+imorr ile takım daha kötü olacak gibi. Space soldiers zamanlarında neredeyse tüm maçları izlerdim oyuncuları bilmediğimden değil ama bu takımı 6 aya kalmaz ex-Eternal Fire olarak görürüz
Takım dağılmaz da çok fazla zaman kaybedebilir. Yönetim çok fevri kararlar alıyor

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık