Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çocukken Yaptığımız Yaramazlıklar

Boyle Konular Forumda Olmali mi ?

• Evet, hem egleniyoruz , guluyoruz.

Kullanılan: 54 81.8%
  • Hayir, Ne Gerek var

Kullanılan: 12 18.2%

• Kullanılan toplam oy
    66

Unknown

İyice çocukluğa girecek olursak da taşındığımızda veya misafirliğe gittiğimizde ortalığı birbirine katar eve döncem diye ağlarmışım. Beni susturmanın 2 yolu ya yastığımı çıkartıp vermek, yada önüme kalem koyup öyle susturmakmış. Onun dışında efsane sinir krizleriyle günü mahvediyordum tahminen. :(

Edit: Şimdi de öyleyim ya ağlayp zırlamasam ve yastık aramasam da pc m yanımda olmayınca agresifleşiyorum. :(

Yok be ben çocukken anca böyleymişim onun harici Tv ya da radio sesi duyayım oturur izler ya da dinlermişim.
Ha ha ha. :D Evi yakmaman için güzel taktik bulmuş sizinkinler. :(

Kardeşimle yan yana yürüyoruz eve doğru. Yanımızdan da yaşlı bir kafın geçiyordu. Ben kardeşime omuz attım o da kadına çarpıp düşürmüştü. Ben o an gülüyorum kardeşim kadını yerden kaldırmaya çalışırken. Sonra da kadın söylenip bunu kovalamaya başlamıştı. Ama sonrasında kötü olmuştum ya. Nasıl öyle bir şey yapmışım bilemiyorum.
Bir günde lisedeki bir hocama çelme takmıştım tam merdivenlerin önünde. Hoca az daha merdivenlerden aşağı gidiyordu. Sonra dönüp bana bir tane çakmıştı tabi :(
Bir tane daha anlatim de bitsin bari. Yine lise 1deyiz işte. Edebiyat hocası girdi derse. Bana istediğiniz soruyu sorun falan demişti. Herkes bir şeyler sorarken ben de 'Hocam onu bunu bırakın da evli misiniz?' demiştim. Hoca da evet deyince tüh dedim ve hoxa kıpkırmızı bütün sınıf da kopmuştu. Bir de o hocanın benim akrabamın karısı olduğunu öğrenmem de süper olmuştu :(

Ortaokulda iken arkadaşlar ile öğretmenin tekinin sandalyesini ıslatmıştık, sonu iyi bitmemişti.

İlkokulda iken otoban kenarındaki erik ağaçlarına dadanırdık ve fazla erikleri otobandan geçen arabalara atardık. Bir gün yavaş geçen kamyona attık ki camı açıkmış. Kamyoncu dayıya isabet etmişti ve kamyondan inip bizi kovalamıştı mahallede.

Arkadaşımla frizbi -konserveden yapmıştık, metaldi yani- oynuyorduk ve frizbiyi arkadaşımın kafasına attım. Burnu yarıldı. O kadar çok kanı bi' arada görünce hemen orada bırakıp kaçtım onu. Sonraki 1 ay falan evlerinin önünden geçememiştim annesi beni görecek ve bana kızacak diye.

Ortaokulda iken arkadaşlar ile öğretmenin tekinin sandalyesini ıslatmıştık, sonu iyi bitmemişti.

İlkokulda iken otoban kenarındaki erik ağaçlarına dadanırdık ve fazla erikleri otobandan geçen arabalara atardık. Bir gün yavaş geçen kamyona attık ki camı açıkmış. Kamyoncu dayıya isabet etmişti ve kamyondan inip bizi kovalamıştı mahallede.

Arkadaşımla frizbi -konserveden yapmıştık, metaldi yani- oynuyorduk ve frizbiyi arkadaşımın kafasına attım. Burnu yarıldı. O kadar çok kanı bi' arada görünce hemen orada bırakıp kaçtım onu. Sonraki 1 ay falan evlerinin önünden geçememiştim annesi beni görecek ve bana kızacak diye.
Yerinde durmamışsın ve tam bi köftehormuşsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık