Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çocukken Yaptığımız Yaramazlıklar

Boyle Konular Forumda Olmali mi ?

• Evet, hem egleniyoruz , guluyoruz.

Kullanılan: 54 81.8%
  • Hayir, Ne Gerek var

Kullanılan: 12 18.2%

• Kullanılan toplam oy
    66
Çok uzunca bir süre ben ben değildim. Liseye kadar hatta ilk sınıf bitene kadar. Efendi bir çocuk olduğum beladan uzak büyütüldüğüm için kavga gürültü bilmezdim küfür etmezdim ki hala daha sizlerin dillerine pelesenk olmuş malum küfürleri etmem. O yüzden eğe büke söverim böyle reelde de. Çocukken çok zorbalığa uğradım ilkokulda sümüğümle döveceğim kahpenin tekinden dayak yerdim hep kavga etmek çok yanlış ayıp bir şey geldiği için. Annem feci döverdi çünkü bu işlere bulaşırsam. Ortaokulda sessiz sakin arka planda kalmış bir adam olarak takıldım psikolojik olarak zorbalığa uğradığım oldu orta direk şabandaki erkandan beter şekilde sportif alanların tamamında ekstrem başarılara sahip olmama ve okulun açık ara en iyi ingilizcesi olan bebe olmama rağmen az biraz bilinen kendi halinde bir tip olmaktan öteye gidemedim. Bu olduğuma inanmışım çünkü uzunca süre o ön yargılar beni kısıtlamış Zaraki'den beter şekilde. Ortam değişince aydınlanma geldi o kabuğu kırdım bir gün bir uyandım karışık kaset yüklenmiş Arif olmuşum. Öncesi ile alakam yok bambaşka iki insan. Ölümüne makara enerji sıçma her ortamda sivrilme vs dedim ki bugüne kadar yaşadığım hayatı seveyim ta kökünden o adam kimdi anasını satayım.
Bende liseye kadar böyleydim ya. Yaşadığım zorbalıklardan ötürü git gide sessiz sakin bir kişiliğe bürünmüştüm arka sıralarda oturan dersle pek ilgilenmeyen daha çok çizim yapan kendi halinde bir çocuktum. Lisede resim bölümüne geçince kendi kafamdan insanlarla tanışıp açılabildim. İlk kez bir özel okula gidiyordum ortamı güzeldi sınıfta 11 kişi falandık mis gibi dönemdi. Sürekli birbirine sövüldüğü futbol, kavga, karı kız ekseninde dönen muhabbetlerin olduğu ortamdan anime, oyun, film falan konuşabildiğim ortama geçmek büyük lütuf gibi gelmişti.

Bende liseye kadar böyleydim ya. Yaşadığım zorbalıklardan ötürü git gide sessiz sakin bir kişiliğe bürünmüştüm arka sıralarda oturan dersle pek ilgilenmeyen daha çok çizim yapan kendi halinde bir çocuktum. Lisede resim bölümüne geçince kendi kafamdan insanlarla tanışıp açılabildim. İlk kez bir özel okula gidiyordum ortamı güzeldi sınıfta 11 kişi falandık mis gibi dönemdi. Sürekli birbirine sövüldüğü futbol, kavga, karı kız ekseninde dönen muhabbetlerin olduğu ortamdan anime, oyun, film falan konuşabildiğim ortama geçmek büyük lütuf gibi gelmişti.
Sana dedim zaten olum domatese yumruk atılan ortamda pilavı çatalla yiyen adamsın sen

Olum adam forumdaki kaos girdabının merkezine düştü çıkamıyor insanlık vazifesi olarak sağdan soldan yaklaşan tehlikeleri gösteriyorum sadece. Hala daha MW onu seviyor zaten anasını satayım
Tehlikeleri gösterirken iki de tekme atıyorsun adama, sen hariç bütün tehlikeleri gördü adam zaten. Ha pardon bı de kendisini tek kalemde lobiden atan sonra şaka diyen @Montana 'ya da güveniyor hâlâ

@ch3rlo 'ya dair vereceğim bilgilerle forumda vs yapamazsın, banlanırız sonra. Forumdaki gözükenlerle yapmak en doğrusu. :D
Böyle imalı şeyler söyleyip hakkımda değişik fikirler oluşturma insanlarda. Bully kafası ezmiş adamsın sen.

Olum adam forumdaki kaos girdabının merkezine düştü çıkamıyor insanlık vazifesi olarak sağdan soldan yaklaşan tehlikeleri gösteriyorum sadece. Hala daha MW onu seviyor zaten anasını satayım
Elinden tutup çıkarmak varken paranoyak yapıyorsun adamı :D

Datte'nin oyunlarından sonra Sodex'in gelecehi hal;

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık