Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çocukken Yaptığımız Yaramazlıklar

Boyle Konular Forumda Olmali mi ?

• Evet, hem egleniyoruz , guluyoruz.

Kullanılan: 54 81.8%
  • Hayir, Ne Gerek var

Kullanılan: 12 18.2%

• Kullanılan toplam oy
    66
Lisede edebiyat dersinin karikatürünü çizerdim. Hoca çok mülayimdi ama sınıf tam tersi şeytani. Adam zili beklerdi o derece. Çizip göstermiştim kahkaha atıp lan aynısı dediydi :hhh: Karikatür serisi yaptıydım o sene.
Bana da ortaokulda resim ödevlerini yaptırmaya çalışıyordu arkadaşlar. Hoşlandığım kıza yardım ettim diye bize de edersin diyorlardı. :D

Bebeyken mahalle abisi tiplerden birini uzaktan tahrik ettim laf attım kızdırdım beni peşlesin diye. Peşledi çok hızlıydı ama ben de köpek gibi hızlıydım aradaki mesafeyi iyi kullandım üstelik bebeyim diye daha çeviktim. Beni yakalamak üzereyken yol ortasında ceylan gibi ani manevra yaptım. O da yapmaya çalışırken düşüp yere sürttü vücudunu metrelerce. Boydan boya yarmış kendini topallayarak evine gitti. O acıya rağmen kafama hafif bir vurdu geçti sadece babacan tavırla. Düşeceğini bilsem o manevrayı yapmazdım anasını satayım

@Sodex @Shakan kendinizi anlatmayın olum biliyoruz özellikle sodex böyle şeyleri ciddiye alıp çerlobilonun eline koz verme canısı
Deltabayo senin neyin var böyle kaç gündür bana saydırıyorsun, etiketlemeden arkamdan insanları dolduruyorsun falan.

@ch3rlo biliyor beni ya benden ona malzeme çıkmaz jfjsjabsbsb
Delta'nın malzeme sanıp sinsilik yaptığı şeyler bizim yıllar önce konuşup çoktan unuttuğumuz şeyler olur anca jadfksdlfg

Eline sağlık zorbalık berbat bir şey ya. İnsanın psikolojisini kötü etkiliyor baya. Sırf bu yüzden okul değiştirdiğim olmuştu annemin çalıştığı okula geçmiştim.
Çok uzunca bir süre ben ben değildim. Liseye kadar hatta ilk sınıf bitene kadar. Efendi bir çocuk olduğum beladan uzak büyütüldüğüm için kavga gürültü bilmezdim küfür etmezdim ki hala daha sizlerin dillerine pelesenk olmuş malum küfürleri etmem. O yüzden eğe büke söverim böyle reelde de. Çocukken çok zorbalığa uğradım ilkokulda sümüğümle döveceğim kahpenin tekinden dayak yerdim hep kavga etmek çok yanlış ayıp bir şey geldiği için. Annem feci döverdi çünkü bu işlere bulaşırsam. Ortaokulda sessiz sakin arka planda kalmış bir adam olarak takıldım psikolojik olarak zorbalığa uğradığım oldu orta direk şabandaki erkandan beter şekilde sportif alanların tamamında ekstrem başarılara sahip olmama ve okulun açık ara en iyi ingilizcesi olan bebe olmama rağmen az biraz bilinen kendi halinde bir tip olmaktan öteye gidemedim. Bu olduğuma inanmışım çünkü uzunca süre o ön yargılar beni kısıtlamış Zaraki'den beter şekilde. Ortam değişince aydınlanma geldi o kabuğu kırdım bir gün bir uyandım karışık kaset yüklenmiş Arif olmuşum. Öncesi ile alakam yok bambaşka iki insan. Ölümüne makara enerji sıçma her ortamda sivrilme vs dedim ki bugüne kadar yaşadığım hayatı seveyim ta kökünden o adam kimdi anasını satayım.

Tabi kıllığına dandik çizerdin biraz :D ben öyleydim, armut piş ağzıma düş olmasın diye.
Parasıyla yapmak lazımdı aslında ama ticari zeka falan gelişmemiş tabi o zamanlar. Bir iki arkadaşa öyle çok uğraşmadan yapmıştım gerisine artık kendiniz halledin dedim. Sınıfın yarısı isteyecekti yoksa. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık