Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çocuk Goku Nereye Kadar Gidebilir?

Hangi aşamada kalır, hangi aşamadan sonra yoluna devam edemez?

• Kullanılan toplam oy
    50
Roshi bile ay patlatıyordu. Bu goku roshi’den güçlü değil mi?

Seviyeleri doğru hatırlıyorsam hepsi aynı anda dalsa bile kazanamamaları lazım.

Velet Goku Kintoun'a binip direk raftele giderdi :D ama saf kalpli ve iyi biri olduğu için zulüm gören tüm insanları kurtarırdı muhtemelen.

İlk seride zaman atlamasına kadar Goku yenilmez değildi.Temeli tam bilmiyordu uçmayı bile bilmiyordu mesela.Hatta psişik güçlere karşı çaresiz kalıyordu falan.Tao Pai Pai o evrenin insan sınırları gibi birşeydi işte o an için.Op evrenindeki gibi.Tabii meyve ve haki gibi özellikler olmadan.Tao ki de kullanmıyordu diye biliyorum.

DB'deki ay dünyaya çok yakın yahu.:D Ayrıca küçük de bir şeydi. Serinin ilk kısmının güç seviyeleri öyle aşırı değildi diye hatırlıyorum. Zaten konu o yüzden açılmıştır herhalde. Tartışılmayacak kadar net bir sınır varsa ne gerek vardı konuya?

17 yaşındaki bizim piccolo'yu yendiği hali değil mi? Kami'den 3 sene eğitim almış hali.
O zamanlarda seri güç çıtası olarak ortalama shonen gibiydi, Grandline One piece gibi.
En fazla 2.komutan olarak görürüm hadi sağ kolları zorlar ama yonko falam yoktur sanırım. Ya Kata'ya kadar gider yada ya Garp'a kadar. Kata'ya kadar diyorum ben.

Bebecik Goku en iyisidir, çok severim ama güç olarak sırf ''Goku'' diye abartmaya gerek yok. Arlong'tan sonrasını alabilecek güce ve kabiliyete sahip değil kendisi. Muten Roshi'nin ay olayından bahsedenler olmuş fakat ciddi bir başarı değil o gücüyle uyuşmuyor karakterin. İlk seride komedik durumlar çoktu, yani ciddi bir güç dengesi oluşması biraz zaman almıştı.

Fakat iş bu aşağıdaki haline kaldı mı, tüm hepsini aynı anda alabilir kendisi. Yanına da Piccolo'yu verelim tüm OP evrenini 1 günde silip süpürsünler. (ilk serinin son arcı bu)

Son düzenleme:
Bebecik Goku en iyisidir, çok severim ama güç olarak sırf ''Goku'' diye abartmaya gerek yok. Arlong'tan sonrasını alabilecek güce ve kabiliyete sahip değil kendisi. Muten Roshi'nin ay olayından bahsedenler olmuş fakat ciddi bir başarı değil o gücüyle uyuşmuyor karakterin. İlk seride komedik durumlar çoktu, yani ciddi bir güç dengesi oluşması biraz zaman almıştı.

Fakat iş bu aşağıdaki haline kaldı mı, tüm hepsini aynı anda alabilir kendisi. Yanına da Piccolo'yu verelim tüm OP evrenini 1 günde silip süpürsünler. (ilk serinin son arcı bu)
Sadece resimdeki hali zaman atlaması değil yani üstteki.

Meyve avantajından dolayı Enel'de tıkanırdı. Enel'i aradan çıkarırsak Kata'ya kadar yolu var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık