Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çocuk Goku Nereye Kadar Gidebilir?

Hangi aşamada kalır, hangi aşamadan sonra yoluna devam edemez?

• Kullanılan toplam oy
    50
İlk seride bile Muten Roshi Kamehameha ile ayı parçalıyordu. Op'de gördüğümüz en güçlü saldırı ada yok edecek seviyede falandır.
Adam kurt olayında bay gülmüştüm. Öyle ahım şahım bir espri değildi ama ilk defa orijinal espri görmüştüm büyük bir shounen serisinde.

İlk seride bile Muten Roshi Kamehameha ile ayı parçalıyordu. Op'de gördüğümüz en güçlü saldırı ada yok edecek seviyede falandır.
İşte bu çok orantısızdı seviyesiyle sanırım mangaka sonra değişiklik yaptı.Roshi daha eski piccoloya karşı şansım yok diyordu ama ay yok ediyordu falan.

En sona ayna dünyasında Kizaru'yu ekleseydin ya... @Millennium Wizard :rolleyes:
O kadar insafsız olmayayım dedim.:ehe:

Goku'nun saldırı taklit edebilme özelliği bile yeter, kendi has güçlerini kullanmasına gerenk yok :artiz:
Tenkaichi Budokai turnuvasında Tien Shinhan ile dövüşürken Tien 4 kol çıkardığında Goku nasıl 8 kol yaptıysa:mincika:
Rakip kim olursa olsun hiç şansı yok:hıh:

Tao Pai Pai ve King Piccolo'yu (çocuğu değil, bizzat kendisi) One Piece evrenine koy herkesi katleder herhalde. İki karakter çok orijinaldi o zamankilere göre çok iyi tasarlanmıştı.

DB'nın sonundaki Goku, WB ve Garp'a hiç acımaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık